Sława 32 kamienie
Odpowiedz do tematu

:
Ładna jest! Gratulacje i w błotko...

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
Pmwas nie wiem po raz który, ale grtuluję Ci tej sławy. Znaczy w błocko :evil: :wink: . Ta czarna maź to pozostałość po uszczelce wokół przycisku zmiany daty.

:
Buczo napisał/a:
O w mordkę, a skąd takie cudo przyszło? Pierwszy raz taką widzę. Gratulacje!


Przyszło z Łodzi, z Allegro, zresztą. Ale sprzedawał obcokrajowiec, a WUSowe tropy prowadzą do Bułgarii. Wygląda na to, ze tak, jak ta niebieska Sława była eksportowana do Polski (bo jest ich stosunkowo sporo w naszym kraju) tak ten model mógł pujśc właśnie tam, choc jest ich za mało, żeby zrobic jakąś statystykę :)

Aronus napisał/a:
Pmwas nie wiem po raz który, ale grtuluję Ci tej sławy. Znaczy w błocko :evil: :wink: . Ta czarna maź to pozostałość po uszczelce wokół przycisku zmiany daty.


A tak, w Sławach uszczelki często staja sie płynne :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-08-30, 14:57, w całości zmieniany 2 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Ale z tym, że data się nie przestawia to mogli napisać w aukcji :evil: , bo to niby drobiazg, ale właśnie takie drobiazgi mnie wkurzają, ja bym musiał z tym iść do majstra, on by mi w tym zegarku powymieniał nie wiadomo co. Także dobrze, że trafiła w odpowiednie ręce.

:
Wiesz, może nie sprawdzał, bo to przecież trzeba poczekać parę godzin (choc z drugiej strony na GMT pokazywał kiedys tą sławę, aięc powinien jednak wiedzieć). Bo oczywiście przy kręceniu koronką data działa normalnie, tylko gdy idzie, to nie przerzuci, bo się sprzęgiełko ślizga (albo też może w końcu przerzuci, ale z dużym spóźnieniem). To bardzo typowa usterka 24xx i nie ma się czym przejmować. W kolekcji to w niczym nie przeszkadza.

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-08-30, 15:25, w całości zmieniany 4 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Gratuluję bardzo fajnej Sławy :)

:
Jak widac aktualnie 2MCzZ jest eksponowana na centralnym miejscu na mojej pierwszej "radzieckiej" półce :) . I trzeba przyznać, że 32k zaraz przykuwa uwagę, nie tylko dlatego, że jest na czele :D




Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-08-30, 16:45, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Prezentuje sie bardzo godnie :)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Wielkie gratulacje :) Stylistycznie wolę "typową", ale kolekcjonersko "telewizorowa" jest ekhem... zajedwabista :)

Ostatnio zmieniony przez voli 2011-08-30, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Bardzo fajna sława, bardzo :)
Gratulacje i błotko ;)

:
voli napisał/a:
Wielkie gratulacje :) Stylistycznie wolę "typową", ale kolekcjonersko "telewizorowa" jest ekhem... zajedwabista :)


Właśnie :idea: ! Oczywiście, że to wygląda jak stary, srebrny kineskop! Miało pewnie z daleka udawać elektronikę, a wyszedł telewizorek pełna gębą :grin:

A kontynuując wątek jakości wykończeń, nieco lepszej niż w zwykłych Sławach:



Też zwykła wytłoczka, ale ładniejsza, ogniwa drobne, bez luzów :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-08-30, 20:40, w całości zmieniany 2 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Piękna :grin:
Widać po niej że to zegarek wyższej klasy niż masówka z tamtych lat :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
pmwas, graty. Też sobie wylicytowałem u jegomościa zegarek. Co prawda nie rus, ale prezentował się ciekawie. Pochwalę się jak dojdzie :)


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Z miłych wieści - zegarek w nocy przerzucił date, więc nie jest z nim tak źle, choć biorąc pod uwagę jak luźno chodza wskazówki - na pewno kłopot jeszcze wróci. A co do bransolety - jest niezła, ale i tak działa jak depilator - brrrrr, jak ja nie lubie ruskich bransolet ;)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Z miłych wieści - zegarek w nocy przerzucił date, więc nie jest z nim tak źle, choć biorąc pod uwagę jak luźno chodza wskazówki - na pewno kłopot jeszcze wróci. A co do bransolety - jest niezła, ale i tak działa jak depilator - brrrrr, jak ja nie lubie ruskich bransolet ;)

Ale w razie czego, to czy sprzęgiełko będzie pasowało ze sławy 27 kamieni?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.