Zegarki Panerai
Odpowiedz do tematu

:
Niech zgadne: Made in China?

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2010-11-17, 19:09, w całości zmieniany 1 raz
:
zbyszke napisał/a:
Niech zgadne: Made in China?

Bankowo nie,za proste :mrgreen:
Moze "Shoutbox na CW"? :lol:

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-17, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
zbyszke napisał/a:
Niech zgadne: Made in China?


No i wziął i zepsuł :P ... A tak się pięknie zabawa rozkręcała :lol: ... ;)

:
Paneraie stracily u mnie dzisiaj bardzo wiele.Otwieram logo (z reszta jest kilka stron o Zenithach) a tam z tylu profil Roberta Patinsona znanego bardziej jako emcio wampirek podgryzajacy wilkolaki.I jaki ma zegarek?No jaki?!
"Panerai Luminor Marina Power Reserve".A jeszcze dzis rano mi sie te zegarki podobaly :C

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Roberta Patinsona


Że kogo, za przeproszeniem :?:

:
To chyba ichni Mroczek?

:
ALAMO napisał/a:

Że kogo, za przeproszeniem :?:


Odsyłam do "Encyklopedii" :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

:
jaro19591 napisał/a:
Mroczek


Że kto :?: ;) ...

:
O patrz,zle napisalem nazwisko xD
Pattinson to ten z serii Twilight, co za nim dziewczynki w wieku <12 lat szaleja xD

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
ALAMO napisał/a:
jaro19591 napisał/a:
Mroczek


Że kto :?: ;) ...

Taki męski Cichopek!

:
Janek napisał/a:
Paneraie stracily u mnie dzisiaj bardzo wiele.Otwieram logo (z reszta jest kilka stron o Zenithach) a tam z tylu profil Roberta Patinsona znanego bardziej jako emcio wampirek podgryzajacy wilkolaki.I jaki ma zegarek?No jaki?!
"Panerai Luminor Marina Power Reserve".A jeszcze dzis rano mi sie te zegarki podobaly :C

A co, koronka urwała, temu zegarku, od tego Wompierza, że tak zbrzydł od rana? Tym samym przyznałeś, że jesteś podatny na Product Placement :mrgreen:

:
No ale bez przesady.Pana Botoxa i innych hardkorowcow przezyje,ale bez jaj!Radiomir ciagle mi sie podoba (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ale nie rozumiem- to że zegarek nosi jakiś średnio lubiany aktor ma oznaczać, że zegarek jest fe i noszenie go jest czymś urągającym? Podejrzewam, że spora część dajmy na to gangsterskiego półświatka nosi zegarki uznanych producentów- czy wtedy postrzeganie jakiejś marki(obojętne- Omegi, Longinesa, Patka, VC, itd.) jest negatywne?

Aha- od Pama proszę mi się odciaćkać ;)

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-11-17, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
:
jaro19591 napisał/a:
Cichopek


Sam jesteś cichopek :!:
No widzieliście ??!!
Tak wziął i normalnie obraża :!:
:lol:
;) ;)

:
To już wolę być podrupkarzem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.