G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
kopeć napisał/a:
Jakie funkcje miałby ten zegarek? Pomijając radio :D oczywiście.


GPS, WiFi i dualSIM.

:
Godzinę by pokazywał i datę, chociaż zdajemy sobie sprawę że to obecnie kontrowersyjne podejście ;-)

:
Dość, ale chyba minimum to godzina, sekundy, data dzień miesiąca i miesiąc. Nie ma szans na dzień tygodnia w ENG?

Szymon
[Usunięty]
:
JESTEM ZA! :))

Niech będzie minimalistycznie i klasycznie ;) Będę śledził temat ;)

:
Szymon napisał/a:
Niech będzie minimalistycznie i klasycznie


...hipstersko? ;) :D cool

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
Szymon
[Usunięty]
:
kwater,
Może być i hipstersko. W tym wypadku się nie obrażę ;)

:
Zaraz zaraz a gdzie WiFi .NFC i koniecznie DLNA :głową w mur:

:
jak mamy marudzic to ja poprosze dogadac sie z Panem Hermaszewskim i Unitra i na deklu dac np grawer przedstwaiajacy orginalna unitre i podpis naszego astonauty :)

Bo na grawer Sojuza 30, albo logo misji Interkosmos78 to raczej nie ma co liczyc

:
A może zegarek nazwać Hermaszewski jeśli się nasz Pan Generał zgodzi. ;)

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Ptaku napisał/a:
Bo na grawer Sojuza 30, albo logo misji Interkosmos78 to raczej nie ma co liczyc


... i to się akurat nadaje do "Nie OK", ponieważ Interkosmos to bardzo fajna nazwa, ale jak sobie pomyśleliśmy ile by z tego było głupich tekstów, i ile razy by nas wzywano do udowodnienia że nie jesteśmy wielbłądami, że nam się od razu odechciało hmmm

:
ale pierwsza czesc z podpisem i unitra raczej jest malo "politycznie niepoprawna" mozna by bylo o tym pomyslec :)

:
I mogło by się z amerykańszczańskim filmem mylić z 1987 roku pod tym samym tytułem.
http://www.filmweb.pl/film/Interkosmos-1987-11595

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Ptaku napisał/a:


Bo na grawer Sojuza 30, albo logo misji Interkosmos78 to raczej nie ma co liczyc


Myślisz, że to jakoś zastrzeżone? Wątpię.
Jakiś czas temu na rosyjskim podforum WUS był plan na limitkę Amfibii z Walentiną Tierieszkową. Nie dało się z uwagi na ochronę wizerunku i takie tam. Wybrnęli robiąc limitkę poświęconą Wostokowi 5/6

:
To może Interkósmos? :P Coś jak Adidos. :D

Ostatnio zmieniony przez janpat1970 2014-10-24, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Ale tutaj nie jest problemem własność intelektualna, z tego co zrozumiałem Alamo hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.