kadariusa zegarek wakacyjny
Odpowiedz do tematu

:
Darek ja się też kompletnie na tych "G" nie znam, DW5600 wybrałem bo to klasyczny klasyk :wink:

:
Mudmanowi można wciskać"guziczki" pod wodą :wink: .

Darecki
[Usunięty]
:
Telekom napisał/a:

Przy okazji - na wakacje moja żona wypatrzyła sobie coś takiego:
Obrazek


Chyba zwariowałem bo do mnie podobny żółtek leci ... w przyszłym tygodniu pokażę :razz:

:
Stawiam na DW-5600 :) choc mam obydwa to mi tak trudno - obydwa lubie

:
Myślę że Dżi Szok sprosta Twoim wymaganiom na zegarek wakacyjny :twisted:

:
OK. zakup DW 5600 to wydatek 1 parnisa więc spokojnie mogę sobie nabyć tak czy inaczej i pewnie w końcu tak będzie :) przy WR 200 spokojnie da radę jako wakacyjny!

Zakładając, że kupię tego G czy macie pomysł na jakiegoś fajnego łocza nawet kwarca o sportowym charakterze WR przynajmniej 100 najlepiej z czarną tarczą i pomarańczowymi elementami (choć może być z pomarańczową tarczą :)) tak do 500 zetafonów?

:

:
A. Zodiac
B. Seiko zmoduj
C. Monster

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Zodiaca to bym chciał lecz takiego co mi się podoba poniżej 200$ z przesyłką nie mogę znaleźć - dochodzi jeszcze ryzyko cła i vatu do tego!

Zegarek ma być z założenia nowy więc modów nie biorę pod uwagę!
Monster mi się nigdy nie podobał :(

Na wakacje będę się wybierał w sierpniu więc mam jeszcze co najmniej 3 miesiące poszukiwań i jeśli trafi się zodiac to wezmę na pewno.

:
Z zodiakiem zrobiłem pewien błąd - jak był na kizi na bazarze to nie kupowałem bo akurat wtedy był jeden za 99$ z wysyłką i sobie pomyślałem że po co mam za 270 zł używany kupować jak za niecałe 300 mogę mieć nówkę - teraz sobie tego nie mogę wybaczyć bo okazało się że i jedna i druga to była okazja :D :neutral:

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-04-06, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
niedawno na WUS gość sprzedawał po 69$ ale jakoś nie pomyślałem pod kątem wakacji i dziś też żałuję!

:
Dw-5600 na ebay 33$ + przesylka 15 $ to mniej niz jeden Parnis (na kup teraz )

:
wiem - polecił mi Spinner a ja Svedosowi!

co do ceny to zależy za ile się kupuje parnisy - białego vintydża a'la IWC kupiłem za jakieś 120 zł :)

Wozu
[Usunięty]
:
kadarius napisał/a:

co do ceny to zależy za ile się kupuje parnisy - białego vintydża a'la IWC kupiłem za jakieś 120 zł :)

Co trzeba zrobić, żebyś zdradził, który z szanownych sprzedawców takie parnisy w takiej cenie serwuje :D , szukam od dłuższego czasu ale tylko kup teraz po 80$ są?

:
bo nie trzeba kupować "kup teraz" tylko polować na aukcjach z licytacją i mieć trochę szczęścia :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.