WUS 2013 Project st-5
Odpowiedz do tematu

:
A ja mam pytanko jaki jest koszt ?? :) czy dobrze widziałem 160$ amierikańskich ?? :D

:
Póki co to 170$, 150 koperta, 20 szip.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Też ciągle się waham... brać bieskiego czy nie brać :głową w mur: Do kiedy można się zapisywać? :złośliwiec:

:
Słoniu, wez od razu dwa. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., ale chcesz już teraz wpłacać zaliczkę?
Bo na zamówienia będzie jeszcze czas.
Teraz wpłacają Ci, którzy chcą głosować.
Jakby coś, to Ci mogę wziąć.

:
No i jeszcze nie wiadomo, czy będzie niebieski :)

:
Santino, aaa ja myslalem, ze juz powoli zamykaja liste. W zasadzie czy wplace teraz czy za miesiac to zadna roznica, a jesli moja wplata moze byc dodatkowym glosem za niebieski to do dziela. :))
halina, wiem ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Chyba poczekam na wyniki głosowania, jak będzie niebieski to wchodzę :złośliwiec:

Michał G., - jak będę brał to spokojnie mogę wziąć dwa ;) - tylko póki co jeszcze się "waham" :))

:
Michał G., to bardziej do Słonia było :)

:
Słoniu, nie ma co sie wahac, nawet jak nie bedzie niebieski to i tak bedzie zajebibi zegar, a jak nie podejdzie... To nie powinno byc problemu ze sprzedaza :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Słoniu napisał/a:
Chyba poczekam na wyniki głosowania, jak będzie niebieski to wchodzę :złośliwiec:

Michał G., - jak będę brał to spokojnie mogę wziąć dwa ;) - tylko póki co jeszcze się "waham" :))


Słoniu a jak później będą zapisy i się okaże, że mam wolną gotówkę, to byś w razie czego mógł zamówić dla mnie ??

:
Na poprzedniego WUS Forumowca (tego z fazami księżyca) też się wielu wypinało, a teraz wielu by chciało go mieć cool :P :idea: - warto IMHO już teraz się decydować - jak się ruszą zapisy, to się limitacja wyczerpie - i co :?: ...
.
.
.
.
...pewnie uruchomią następną transzę :złośliwiec: :idea: hmmm hmmm

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2012-12-14, 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
no i stało się - jestem z Wami :))

mam nadzieję, że uda się zrealizować 40mm

:
A jak wyglada kwestia glosowania? Cos sie juz wysuwa na prowadzenie w kwestii rozmiaru i koloru?

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-12-17, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak to mówią: coming soon cool :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.