Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
agaron napisał/a:
A ja się musiałem zawsze dopraszać o tracking, bo nigdy nie podali :twisted:


Też wysłałem im maila z prośbą o tracking. Nie zareagowali na niego w ogóle.

Widać więc, że do obowiązków wysyłającego podchodzą losowo. :mrgreen:

:
Iks napisał/a:
Też kupowałem kilka razy i też zawsze dostawałem info z numerkiem :razz:


No właśnie ...
Ostatni mój zakup u nich miał miejsce w lutym. Informację z numerem przesłki dostałem po 2 - 3 dniach, zegarek (SKX007) przyszedł po niecałych 2 tygodniach.
Tak czy inaczej wysłałem małe zapytanie, oczywiście bardzo grzecznie i spokojnie (na razie ... :mrgreen: ).
Dam znać co i jak w miarę rozwoju sytuacji :wink:

:
Zaba, spróbuj przez E-Bay, mają tam chyba 3 konta .. Na pytania przez Zatokę zawsze odpisywali.

:
Odpowiedź nadeszła niespodziewanie szybko, niestety nadal żadnych konkretów :cry: :

Cytat:
So sorry regarding the delay of this shipment and will sent the trace to our shipper and once got any response from them will advise you accordingly. Thanks


Troszkę mało zrozumiale, ale kontekst można wyłapać - jest im przykro za opóźnienie :evil: (a jednak), przesyłają dane do firmy / osoby odpowiedzialnej za wysyłkę i dadzą znać gdy otrzymają od nich / niego odpowiedź...

Ciekawe czy to zwrotka z automatu czy pisał to jakiś "żywy" Majfrend...

Najlepsze jest jednak to, co było w stopce wiadomości:

Cytat:
PLEASE DON'T FILE A eBAY BUYER'S PROTECTION/DISPUTE FIRST
----------------------------------------------------------------------------------------
Please give us the CHANCE to resolve any problem for you before opening buyer dispute or give negative feedback and low Detail Seller Rating. We are now facing of manpower shortage. We do seek your kind understanding on this matter.


COMPANY WILL FINE US $30-$50
---------------------------------------------------
Our company will fine us $30-50 if:-

1. We cannot resolve problem for our buyers.
2. We cannot get buyer to accept the cancellation.
3. Buyer give us negative. PLEASE get me the chance to solve any issues for you.


Czy ktoś już dostał coś takiego w mailu od MWH ?

:
Zaba, dosyć popularna "taktyka" majfrendów, jeśli chodzi o tę stopkę.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-08-27, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
Koledzy,
jak wysłać coś małego z USA do PL aby było tanio i dobrze? rozmiar i waga porównywalne do zegarka bo jest to płaska zębatka do motocykla (pewnie ze 150g).

Bo kumotr mi podaje $23 (6-10 days delivery w/insurance). A moze zwykły rejestrowany list USPS da radę?

:
Uzytkownik_W-wa napisał/a:
Koledzy,
jak wysłać coś małego z USA do PL aby było tanio i dobrze? rozmiar i waga porównywalne do zegarka bo jest to płaska zębatka do motocykla (pewnie ze 150g).

Bo kumotr mi podaje $23 (6-10 days delivery w/insurance). A moze zwykły rejestrowany list USPS da radę?


Zależy czy ta część to wartościowa jest czy nie... Ja zwykle zegarki do $200 wysyłam USPS First Class. Jest to taki zwykły list, który dochodzi do mnie w około tydzień po nadaniu - nie ma jednak trackingu po opuszczeniu USA. Kosztuje $10-12

World Wide Watches
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
zebatka jest warta 18$

:
W innym watku pytalem o sklep mywacheshub ale widze ze znacie ten sklep i bylo tam kupowane, wiec zakladam ze moge tam w ciemno robic zakupy.
Teraz pytanie z innej bedzki. Panowie jaka jest % szansa na to ze zegarek (o wartosci mniejszej niz 200$) kupiony w wmywachesthub trafi na clo???

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2012-08-30, 09:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Ptaku napisał/a:
% szansa


Z moich wyliczeń wynika, że jest to 68,756% :razz:

....circa ebałt....


... :mrgreen: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A z moich kupionych u nich 5 szt wynika, że 0%, słownie ZERO :twisted:

:
Tomek napisał/a:
A z moich kupionych u nich 5 szt wynika, że 0%


Tak na poważnie - z moich osobistych zamówień również, ale to indywidualna sprawa celnika który daną paczkę weźmie w rękę - generalnie opłaty powyżej jakiejś kwoty są obligatoryjne. Ja zamawiając za granicą, zawsze do ceny doliczam potencjalne opłaty w kraju,bo lepiej jest być miło zaskoczonym niż się rozczarować :wink: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-08-30, 10:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Ptaku, sprawdź jeszcze, czy interesującego Cię zegarka nie ma w tym sklepie :arrow: http://www.click-a-watch.com/
Ceny mają imho całkiem niezłe, wysyłają szwedzką pocztą, zegarki do Polski przylatują via Sztokholm i jako takie nie wzbudzają zainteresowania .. Wiadomo kogo :wink: :grin:
Trzy sztuki przyleciały do mnie całkowicie bezproblemowo, szybko i bezboleśnie.

:
Dzieki za adresik, sprawdzilem jest tam SKX007 ale raz jest drozszy dwa to wersja z napiesem 21 Jewels (a ten napisik jakos mi sie nie podoba).

Woytec60
[Usunięty]
:
Ptaku napisał/a:
Dzieki za adresik, sprawdzilem jest tam SKX007 ale raz jest drozszy dwa to wersja z napiesem 21 Jewels (a ten napisik jakos mi sie nie podoba).


Wersja z napisem jest "Made in Japan" ale jest i ta bez niego.
http://www.click-a-watch....vers-watch.html

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.