Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Conus only - co to znaczy?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tylko Kanada i juesej :neutral: To znaczy kontynentalne Stany zasadniczo, no ale zwykle Kanadę też obejmują te ich biznesiki lokalne.

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2012-08-22, 19:27, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
Dzięki :grin:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Normalnie nic se już nie kupię zagramanicą :roll:

:
Nie przesadzaj Cezar :cool:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
stfraw napisał/a:
Blaz ma rację, musi być tracking. Jak wysyła ze Stanów gdziekolwiek za granicę trzeba wypełnić deklarację celną, a tam jest numer przesyłki także gadaj z gościem niech nie pieprzy głupot, że nie ma numeru.


Ja zwykle też FCI miałem z WUS i po tygodniu było u mnie. Zawsze prosiłem o nr przesyłki i tracing działa tylko w USA - tzn. po opuszczeniu Stanów nie widać już było co dzieje się z przesyłką do momentu odbioru na poczcie.


p.s.
ostatnio jakieś fatum na ginięcie zegarków na naszym forum... Może jakaś ukryta szajka szpiegów tu się ukrywa i namierza nasze przesyłki :shock: :evil:

World Wide Watches
:
znowu ja...
kurde, 2 zegarki które wysłałem wróciły do mnie...
ze stanów nie wiadomo dlaczego żadnej pieczątki, nic,
a z UK po 40 dniach z pieczątką refused.
z tego co sie dowiedziałem royal mail może odmówić dostarczenia przesyłki np przez to że pada deszcz w jakiś dzień, albo jest np niebezpieczna droga do domu... niezłe jaja...

:
Czy Majfrendzi mają może właśnie jakieś swoje święta?
19-go kliknąłem Seiko na mywatcheshub (w oczekiwaniu na Fokę...) i do dzisiejszego dnia nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej o wysyłce - tylko automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia.

:
Czasem trzeba wymusić od nich jakąkolwiek informację o wysyłce :roll: Napisz, niech Ci wyślą np. numerek przesyłki :wink:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Blaz
[Usunięty]
:
MWH jest znane z tego, że o niczym nie informuje. Pewnie zegarek już w drodze. :wink:

:
W przypadku wysłanego zegarka z MywatchesHub zawsze dostawałem info z trackingiem. A kilka już u nich kupiłem.

Blaz
[Usunięty]
:
Kupiłem u nich jednego. Dostałem po tygodniu. Zero informacji od nich od momentu kupienia. Oprócz standardowego maila przy kliknięciu:

Cytat:
Thanks for shopping with us today!
The following are the details of your order.
------------------------------------------------------
Order Number:
Date Ordered:
Detailed Invoice:


Products
------------------------------------------------------
1 x Seiko Men
------------------------------------------------------
Sub-Total:
Ship by Standard Registered Airmail (8-15 working days): USD0.00
Total:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-08-26, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
Matrin
[Usunięty]
:
Raz u nich kupowałem. Dostałem maila z trackingiem, sama przesyłka szła około 20 dni.

:
A ja się musiałem zawsze dopraszać o tracking, bo nigdy nie podali :twisted:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Też kupowałem kilka razy i też zawsze dostawałem info z numerkiem :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.