G. Gerlach CWS Sokół 1000
Odpowiedz do tematu

:
Co osoby sądzą ? hmmm





o pasku znaczy ? Lepszy od standardowego rally?

:
lepiej, a nie można pod kolor?
tylko z czerwonym szyciem...

Skate or die!
Szymon
[Usunięty]
:
prezesso,
Nie wiem czy to nie za dużo dobra będzie hmmm

:
Zdecydowanie lepszy od rally, natomiast IMHO mógłby być czarny z czerwonym szyciem. Chociaż mnie to i tak nie interesuje, mam Żubra!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Z małymi dziurkami lepiej, ale czarny z czerwoną nicią to chyba nie to hmmm

:
Szymon napisał/a:
prezesso,
Nie wiem czy to nie za dużo dobra będzie hmmm


być moze ale czarny to pasuje tam do... niczego?

Skate or die!
:
jesli juz, to czarny z szyciem srebrnym albo niebieskim.

beceen | ***** ***
:
Niebieska będzie tarcza, a detale (sekundnik, "sektory") - czerwone. Dlatego sądziłem, że lepiej w pasku nawiązać do tych detali, niż do tarczy, która i tak jest "prominentna". Ale, jak mówiłem, to tylko moje skromne zdanie, a w ogóle to ja już mam Żubra.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Szymon
[Usunięty]
:
Zinajda,

No ale widzisz jak to wygląda z tym czarnym i czerwonym szyciem... trochę tak jak pieść do nosa niestety.

[ Dodano: 2014-10-31, 13:05 ]
beceen napisał/a:
jesli juz, to czarny z szyciem srebrnym albo niebieskim.


I wydaje mi się, że słuszna ona jest - ta koncepcja ;)

:
Ze srebrnym czy białym, szarym itp. zgadzam się, nieutrafiony dokładnie niebieski, to by była porażka.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
nieutrafiony dokładnie niebieski, to by była porażka.


Paweł ma 100 % racji , dlatego też ie będzie niebieskiego, bo trudno będzie dobrać identyczny kolor jak na traczy, a inny niebieski będzie się żarł z kolorem na tarczy.

:
z małymi dziurkamy lepiej ;)

Edyta: a jakby szycie niebieskie dać?? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Iks 2014-10-31, 16:58, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No, teraz lepiej, o wiele lepiej. Male dziurki pasują. Nie mówiłem? :D pifko
A kolorek sobie wybierzecie jaki chcecie, chociaż niebieskie szycie może być ciekawe. Cały niebieski pasek raczej nie, tylko wtedy, gdybyście zgrali kolor z tarczą.

Antisocial and faceless...
:
Z nitką chłopaki jest taki sam myk jak z samym kolorem skóry - nie dobierze się pod kolor tarczy. Mam nawet próbkę z niebieskim szyciem, ale wygląda jak z dupy wyjęte. Nie pasuje pod kolor po prostu. Czyli trzeba zrobić jakiś kompromis, a czarny pasek z czerwoną nitką wygląda na rozsądny kompromis, bo jak komuś tutaj nie podejdzie - to zawsze do czegoś się go później użyje, nie?

:
ALAMO, a co to za pasek :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.