Squale - Włoch ze szwajcarską duszą
Odpowiedz do tematu

:
Entwistle napisał/a:
Model Abu Dhabi :mrgreen: Bardzo fajne klasyczne nurki,

Model Abu Dhabi byłby w złocie :mrgreen:

:
Santino napisał/a:
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Osoba się nie puka w głowę, osoba klęka przed monitorem i całuje wizerunek ... 167 diamonds, swiss made ... kizi limiteg editoins będzie z tej stajni ... :twisted: :wink: :mrgreen:

:facepalm:

:
...Tomek, ale tam to swarowskie mogą dać a nie prawdziwe dajmondy, bo kto to kupi

:
A wiecie ze teraz jest nowa kategoria diamentów? "diament podzczas którego wydobycia nikt nie zginął" czyu jakoś tak :mrgreen:
I znowy frajerzy z NY na raucie zapłaca x3 za towarek

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
A wiecie ze teraz jest nowa kategoria diamentów? "diament podzczas którego wydobycia nikt nie zginął" czyu jakoś tak :mrgreen:
I znowy frajerzy z NY na raucie zapłaca x3 za towarek

Oj tam, oj tam, czasem się zastanawiam jedząc np szynkę, czy przy jej produkcji ucierpiało jakieś zwierzę ..

:
I powinieneś.
Dawniej jak jakaś świnka oddawała życie to była zjadana do ostatniego kęska przez ludzi i ostatacznie przez zwierzęta. Zobacz opisy jak wykorzystywano "materiał" ze świniobicia. Teraz idziesz do lidla czy innego kauflanda, a potem połowę z tego widzisz na hasioku.
Tłuszcza jednakże żawsze będzie wołać że drożyzna, że się nie da zyć kupując porcję parówek którą nie da się zjeść w miesiąc.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-02, 01:41, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Szkoda gadać
Tragiczny :facepalm:

:
Tomek napisał/a:
Entwistle napisał/a:
Model Abu Dhabi :mrgreen: Bardzo fajne klasyczne nurki,

Model Abu Dhabi byłby w złocie :mrgreen:

Białym, żółtym lub mix. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Panowie, jak wam się podoba ten projekt zegarka forumowego na kizi?


Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-10-02, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Gdyby koperta była szczotkowana - byłbym na tak. Tarcza i wskazówki podobają mi się .. Choć właściwie poza kopertą i bezelem coś zmienili?


:
jest ok, ale jak na forumowca to zdecydowanie za malo spersonalizowany.

beceen | ***** ***
:
Chyba nic więcej. Oczywiście dekielek.

Prawda, że fajniejszy byłby szczotkowany, ale ogólnie całkiem mi się podoba.

Edytka:

beceen napisał/a:
jest ok, ale jak na forumowca to zdecydowanie za malo spersonalizowany.


To fakt, też mi się wydaje, że jest za mało zmian.

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-10-02, 11:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej napisał/a:
To fakt, też mi się wydaje, że jest za mało zmian.

Może to i dobrze, po co psuć udany projekt?

Woytec60
[Usunięty]
:
Szczerze powiedziawszy to bardziej podoba mi się seryjna wersja tego zegarka.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.