Seikaczowe dylematy
Odpowiedz do tematu

:
dziekuje Kumotrzy za odzew...nie bylo mnie dopiero teraz na neta siadlem :twisted:

powiem tak.....Seiko FFF mi nie podchodzi.....nie wiem taki jakis ten bezel plastikowy......ogolnie tarcza mi sie nie podoba itp itd :neutral:

Ogolnie powiem tak ze najbardziej mi podchodzi SKX031....w drugiej kolejnosci SNZH13 ....ale boje sie ze ta piateczka w porownaniu z SKX007 moze wygladac jakos malo " powaznie i dostojnie" :roll: :twisted:


a co do rozmiaru to chyba najbardzie mi odpowiada SNZH13 bo mam chuda łapke a taki zegar ze srednica 45mm to ostatni rozmiar jaki moge wlozyc :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Sorry, GrzecHu, ale to Seiko to nie moja bajka. :grin: Sam Ci mówiłem, że po prostu obawiam się tego bezela. Ale na Twoim nadgarstku na pasku nato wyglądał bojowo i to mu się chwali. :mrgreen:

Ja go nie kupię, ktoś inny tak. Ja go nie trawię, ktoś inny tak. Tyle gustów ile zegarków. :wink:

:
ano of korst ;-)

tara
[Usunięty]
: Zakupy Seiko
Chodzi mi Seikacz po głowie.Koledzy poratujcie jakimś linkiem gdzie są dobre ceny. Na Ebayu jak policzę sobie szip i vat to ceny robia sie mocno allegrowe.

Ostatnio zmieniony przez tara 2011-10-31, 11:31, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
To tak jakbyś się spytał: kupię Forda. Pomóżcie. :grin:

Więcej szczegółów. :wink:

:
Dobre ceny to trzeba pilnować. Szukać, czas poświęcić i prędzej czy później się znajdzie.
Zależy czego Kolega szuka. Bywa, że taniej niż tanio nic nie będzie :)

tara
[Usunięty]
:
Coś bardzo klasycznego w stylu, SKX007/09 na czarnym bezelu i bransoletą. Monstery jakoś do mnie nie przemawiają.

Ostatnio zmieniony przez tara 2011-10-31, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Czy to sa "dobre ceny"?

http://www.monsterwatches...rs-start/skx007

Clo i VAT nie dotycza.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
tara
[Usunięty]
:
Hmmm... normalne raczej. Chyba kupie u nas jednak bo cenowo bardzo podobnie, a będzie mniej kombinowania. Dzięki za dobre chęci

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.