Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
som :))
http://www.watches88.com/...on-wz0031dv.cfm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Na zdjęciach Sylwka wygląda świetnie, na oryginalnych jak kupa - trzeba na żywo zbadać. Svedos - do Zgierza weźmiesz?

Skate or die!
:
prezesso, zrobię to dla Ciebie. ;)

:
Cezar napisał/a:
Bili Kit, nie fantazjuj tu, tylko ostatni raz proszę o sesję :złośliwiec:


Z miłą chęcią, jak mi pożyczysz jakiś normalny aparat :P
Chyba że ktoś z Wawy chciałby zrobić sesję temu klocowi, może Karolewskiej miałby chęć i dałby w zamian na parę dni SARBa :)) . Jakby co to w Wawie jestem w poniedziałki i wtorki :))

:
goTomek napisał/a:
hrabia napisał/a:

Dobra... Okienko to godzina, mała tarczka to sekundy, a duża to minuty, tak? To w takim razie te rzymskie cyfry wokół tarczy to tylko taki pic? :)

Dekoracja ;)

hm, mogli se darować, imo facepalm

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Bili Kit napisał/a:
Chyba że ktoś z Wawy chciałby zrobić sesję temu klocowi

Karol albo strix...
Bo ja to mam szkołę fotografowania, ale zamknąłem z powodu nadmiaru chętnych hmmm :/

:
Stare foto, 7 miesiąc na łapie :)) .


:
Svedos, Jak przyjdzie somes to zrób jakieś fotki porównawcze bo się nie mogę zdecydować, który bardziej mi się podoba. :P

:
Morion, oki :))

:
Bili Kit napisał/a:

Chyba że ktoś z Wawy chciałby zrobić sesję temu klocowi, może Karolewskiej miałby chęć i dałby w zamian na parę dni SARBa :)) . Jakby co to w Wawie jestem w poniedziałki i wtorki :))


Jak Karolewskiej nie wyrazi checi to ja chetnie strzele kilka fotek no i przede wszystkim pomacam ;) Bylem napalony, zapisany, ale wraz z rozwojem projektu i pierwszymi realnymi fotkami powoli mi przeszlo... Ciekawy jestem, nieukrywam jaki jest w rzeczywistosci :)
Musialbym jednak przejac go jakos na weekend, w tygodniu nie ma szans na sesje ze wzgledu na braki czasowe .

Pozdr
s

:
strix napisał/a:
Bylem napalony, zapisany, ale wraz z rozwojem projektu i pierwszymi realnymi fotkami powoli mi przeszlo...


Tu chyba więcej osób tak miało ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj:

Ostatnio zmieniony przez Morion 2013-03-14, 14:16, w całości zmieniany 1 raz
:
zazdraszczam... :oops:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Mam za blisko do tego morza... :))

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.