Bernhardt SeaShark
Odpowiedz do tematu

:
W końcu!!!

W końcu na jedynie słusznym mocowaniu, czyli pasku :D

:
svedos napisał/a:
Nie powiem, nie powiem, dobrze w czarnym temu misiu. :wink:


No akurat na tych zdjeciach tomożna o nim wszystko powiedzieć,poza tym że jest czarny :lol: No dooobra,fuksjowy też nie jest ;)

Swoją drogą ja tak cały czas usiłuję skumać o co biega z tym "profilowaniem uszu"... Pomarańczka moja ma takie samo, twoje plaetoidy też ...

:
Nie tak samo, tylko prawie tak samo, a prawie........ :wink:

:
ALAMO napisał/a:
svedos napisał/a:
Nie powiem, nie powiem, dobrze w czarnym temu misiu. :wink:


No akurat na tych zdjeciach tomożna o nim wszystko powiedzieć,poza tym że jest czarny :lol: No dooobra,fuksjowy też nie jest ;) ....

Witam,
Jesli chodzi o scislosc - to racja - pasek bardziej grafitowy, a i nic cos pod ecru podchodzi, ale jakosc i kolor pod "szaraka" idealne IMHO...

:
Trzeba Kumoterstwu wyznać Tajemnicę Twierdzy Rekinów :-)

Jako, że wszem i wobec znane jest, że nie lubię mieć zegarków, które ma ktoś inny, czas było osuszyć łzy powstałe przez niewiernych, którzy nakupowali sobie czarne Rekiny.

Nie chciałem kupować kolejnego zegarka od Freda - facet jest super i interesy z nim to prawdziwa przyjemność. Niestety mam 100% skuteczność relacji z UC w tych interesach, więc patrzyłem sobie na używki.

I nie powiem, ludziska sprzedają Rekiny, ceny potrafią być całkiem dobre. Tyle, że nikt nie pozbywa się pomarańczaka. Tutaj z pomocą przyszedł nieoceniony kumotr Blaz, który przy wymianie naszych myśli nasunął mi genialny pomysł - jak nie ma pomarańczaka na rynku, to trzeba go zrobić.

Krótka korespondencja z Fredem i już pomarańczowa tarcza płynęła do mnie. Następnie wizyta u zegarmistrza i stało się...

















I jeszcze porówanie...




Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
"Pomarańczowość" tej tarczy taką mi anegdotę przypomniała ...
Mamo, mamo, co to?
To są dziecko czarne jagody!
Ale dlaczego one są czerwone?
Bo są jeszcze zielone!
A jak dojrzeją?
To będa granatowe ...

:
I tym samym sposobem wkrótce u mnie pojawi się czarny :mrgreen:




:
No to niezła kombinacja wyszła. Ale i tak powinieneś się WYPCHAĆ !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Blaz
[Usunięty]
:
A żółty najprawdopodobniej również zmieni kolor. :mrgreen:

:
Normalnie jakieś fatum :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wreszcie jakieś normalne kolory :)

Foch und Ch.
:
Pomarańczka wygląda rewelacyjnie, tylko mnie gryzie jedna rzecz - sekundnik. Powinien być czarny, ale jeśli żółty Rekin ma zmieniać kolor i jeśli zmieni go na czarny - to wystarczy tylko podmienić sekundniki i wszystko będzie "po fabrycznemu" :smile: Chyba, że Robert chcesz zostawić takiego z "tuningiem sekundowym" wtedy Twój pomarańczowy Rekin będzie jedyny niepowtarzalny :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Pomarańczka wygląda rewelacyjnie, tylko mnie gryzie jedna rzecz - sekundnik. Powinien być czarny, ale jeśli żółty Rekin ma zmieniać kolor i jeśli zmieni go na czarny - to wystarczy tylko podmienić sekundniki i wszystko będzie "po fabrycznemu" :smile: Chyba, że Robert chcesz zostawić takiego z "tuningiem sekundowym" wtedy Twój pomarańczowy Rekin będzie jedyny niepowtarzalny :grin:


Prace trwaja, niepowtarzalnosc to moje podstawowe zalozenie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A tak wygląda mój Berni w nowym wcieleniu :wink: :mrgreen:
Bow chyba się zamienimy na sekundniki :wink: :wink:






Blaz
[Usunięty]
:
Karuzela trwa dalej! :mrgreen:

No! Wygląda smakowicie. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.