Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

szeryf
[Usunięty]
:
svedos napisał:
Szeryf, a gdzieś ty się podziewał tyle czasu, na WUS Ciebie znalazłem z Neptunem.
A wpadam tu faktycznie rzadko ostatnimi czasy :( Ciekawostka z tym Neptunem taka, że Mandaryni nie zawsze uczciwi bywają... w informowaniu klientów!

:
Jeśli możesz to opisz ten przypadek także na naszym forum, jest bardzo ciekawy a i rozwiązanie zagadki intrygujące. :wink:

:
pewna jest marynka 44mm, tylko w bliżej nie określonym czasie. Cały czas nie daje mi spokoju skx :) dlatego pewnie też się pojawi...

Z odleglejszych vintage de ville i kilka innych :D

:
Ja mam nowa metode.
Kupuje malo ale konkret : )

Poki co ten mi mega wpadl w oko (jeszcze nie jest na wish liscie ale pretenduje do niej : )
Jak PVD nie lubie to ten mnie urzekl na maxa!






"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zegar pokładowy normalnie :) Fajny kawałek stali.

:
Mi sie wydaje bardziej wojskowy to sie nazywa Stealth.
Nawet fajny.

:
Moje hmm...

Osiągalne jeszcze finansowo, ale nieosiągalne na rynku:

1. Poljot na werku 2200 w złocie, stan powalajacy :D .
2. Rakieta na werku 3031, czyli automat z budzikiem.
3. Wostok precision z dolną sekundą, na 21 kamieniowej odmianie 2809 + dwie wersje wizualne na 22 kamykach, żółte werki.
4. Rakieta w kamienu, najlepiej czarna, ale i z zielonej będę się cieszył jak dziecko z kontenera cukierków.

Osiągalne na rynku, ale nieosiągalne finansowo:

1. IWC Vintage Portuguese Hand-Wound ref. IW544501 (czarny, ten skopiowany" z Davosy kopiującej Parnisa - kolejność występowania zegarków w zdaaniu "niepewna" :P )

:
voli napisał/a:
Moje hmm...

2. Rakieta na werku 3031, czyli automat z budzikiem.


z tym zegarkiem jest jak z 20 letnią dziewicą - ponoć jest ale nikt nie miał :lol:

:
Jeszcze gorzej jest z wostokiem 21j na 2809 - widziałem go tylko na zdjęciach z katalogów na lata '60 a rakietkę chociaz na współczesnych zdjęciach a i dwóch zagadniętych przeze mnie zegarmistrzów miało z nimi stycznośc (z wielu których pytałem oczywiście). :)

P.S
W tym wypadku moge się skusić na tzw. arabską dziewicę czyli zszywaną przez dobrego chirurga byle by była cała i sprawna :P

:
Nie chcę podważać wiarygodności twoich zegarmistrzów ale szczerze wątpię by któryś z nich miał w rękach taką rakietę!

:
Ja 2809 na 21 kamykach z mała sekundą nie widziałem nawet na obrazkach :cry:

:
Voli, z tą rakietą 3031 to musiało się coś majstrom pomylić, może myśleli o Poljocie 2612.

svedos napisał/a:
Ja 2809 na 21 kamykach z mała sekundą nie widziałem nawet na obrazkach :cry:


http://german242.com/books/ussr_catalogue_1960.pdf
strona 153 :)

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dzięki Karol, mam ten katalog na dysku ale jakoś nie pomyślałem żeby tam zajrzeć.

:
Lista została zaktualizowana Seiko zakupiony, pierwszy G-Shock również :)

:
Co do rakiety to mówiłem (pytałem) wyraźnie:

- rakieta, automat z budzikiem
- ...
- nie, nie poljot, automat z budzikiem rakieta

Tak to mnie więcej wyglądało :) Obaj jednak zaznaczali, że dawno i może ze dwa razy w życiu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.