303
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
ALAMO napisał/a:
A ja wczoraj jeszcze wrzuciłem wszystkie do myjki ultradźwiękowej, bo przyuważyłem chińskie linie papilarne na nich :-)
I jak wyjąłem, to mi się cykła taka jeszcze fotka :

[url=http://img100.images...95u.jpg]Obrazek[/URL]

Na jednej wskazówce minutowej jest minimalne przebarwienie strukturalne. Gdybym jej szczególnie nie oglądał, to bym tego nie zauważył.
Kolor to głeboki niebieski, zresztą wybrany z karty kolorów, temperatura około 290-300 stopni.


Oko specjalisty z pewnością wychwyci tę odklejającą sie folię.
Ów defekt wskazuje, że wśród chińskich dzieci, zatrudnianych do oklejania wskazówek, budzi się świadomość klasowa. Być może niedługo zrzucą one jarzmo Gerlacha i innych wyzyskiwaczy, a nad Chinami zalśni jutrzenka Zachodniej Demokracji :cool:
Hłyk.

Tfu, howgh miało być :wink:

Gburx.

:
Dla tego "specjalisty' wybitnej i rzadkiej maści mam jeszcze jedną fotkę :-)



Ona w zasadzie mówi wszystko komuś, kto ma pojęcie o barwieniu termicznym. Ale może dalej brnąć, ma szanse pokazać wszystkim to, co ja wiem od dawna ;-)

:
No i fidżi? Odlazło. A i widoczny wpływ deszczów monsunowych zdradza pochodzenie :mrgreen:

Jeżeli ja - ślepy - się tego doszukałem, to co wypatrzy np. taki Wrangler Diver? :wink:

Gb.

:
Wrangler Dajwer dalej posunie swoje wnioski, gdyż niewątpliwie będzie miał problem z odróżnieniem która wskazówka na zdjęciu lieżyt prawielna, a katora pretiw pałożna :-)

:
Oczywiście kumotrom podrzucisz ściągę chu iz chu? :mrgreen:

Gbk.

:
W komplecie z bransą i ręcznym paskiem od Spinnera. :mrgreen:

:
:mrgreen:

G.

:
Tylko, żeby te Pinerosowe badziewia były ze trusia albo innej zacnej padliny!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Pasek ze skóry z brzucha Spinnera miałby myśle potencjał, chociaż nie wiem czy sie mieści w zakresie "zacnej padliny" :lol: ;-)

:
Ciężko wyciąć pasiora bez rozstępów... :oops: :roll: :mrgreen:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Ale to właśnie o to się rozchodzi !
Możesz być pierwszym na świecie .. rozstepowym strap mejkerem :D
A jak się do jakiejś kliniki chirurgii plastycznej włamiemy, to możesz nawet robić serię piel du orange :P

:
Spinner napisał/a:
Ciężko wyciąć pasiora bez rozstępów...

...pomożemy jakby co :twisted:

:
Pasior z Pinnerosa???? :shock: :shock: :shock:
Podoba mnie się ta koncepcja!!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A ja sie ciesze :razz: , bo niezadowoleni z kalkomanii na wskazowkach i z innych wyraznych (sic :!: ) niedorobek zaczna zwalniac rezerwacje i wtedy... :idea: :idea: :idea: :roll:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
... kupią Chronoswissa w OCDC. :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.