PARNIS Power Reserve Chronometer
Odpowiedz do tematu

:
staszek napisał/a:
- nie nakręca się do końca


Są jeszcze modele, które się zerują dużo poniżej zera. Ja akurat dobrze trafiłem, bo rezerwa jak była na max to był max, a jak się zerowała to schodziło do zera i ani kapkę niżej. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
staszek, przestaw sobie wskazówkę przy nie chodzącym na zero, będzie Ci dokładniej wskazywał.

FORZA Robert!
RK WRT
:
muszę sprawdzić gdzie się zeruje

[ Dodano: 2013-02-03, 22:04 ]
nick555 napisał/a:
staszek, przestaw sobie wskazówkę przy nie chodzącym na zero, będzie Ci dokładniej wskazywał.


przy Power reserve chyba nic nie można ustawiać :shock:

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, plask jak nie można? Rozkręcasz, przesuwasz i masz ustawione. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
staszek, plask jak nie można? Rozkręcasz, przesuwasz i masz ustawione. :złośliwiec:

Aaaaaaaaaaaaaaa
tak to można faktycznie

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Michał, bo faktycznie tak zrobi :)
staszek, zdjąć wskazówkę trzeba...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Michał, bo faktycznie tak zrobi :)
staszek, zdjąć wskazówkę trzeba...

No nie, to akurat wiem jak sie robi.
Tyle tylko że mi szkoda go.....rozdziewiczać

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek napisał/a:
tylko że mi szkoda


Przyznaj się, ze nie szkoda Ci, tylko się boisz, że Ci się chiński badziew w rękach rozsypie. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
staszek napisał/a:
tylko że mi szkoda


Przyznaj się, ze nie szkoda Ci, tylko się boisz, że Ci się chiński badziew w rękach rozsypie. :złośliwiec:


A to chińskie ??????
Bo ja myślałem że 'kłalita"

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
Sylwek
[Usunięty]
:
staszek, bierzemy mocno-głęboki wdech i wypowiadamy magiczną formułę
Na całym świecie są rzeczy ,o których nie śniło się największym medytaczom stąpającym na tym padole

zapewniam Cię ,że kinckie zegarki nie wyczerpią Twego zdziwienia w zupełności ,jeszcze przez bardzo długi czas :D

:
To ja w innym tonie. Od paru dnim ma go, takie to to:



No i jest problem. Gdy leży to spieszy się jakieś 5 sekund na dobę. Ale już noszony na ręku opóźnia się z 10 minut na dobę. Zauważyłem, że podczas pracy wahnika w przeciwną stronę niż ta właściwa do nakręcania, zatrzymuje się sekundnik na krótką chwilę. Ileś takich zatrzymań daje właśnie to opóźnienie.
Raczej na pewno zegarek czeka podróż :wkurzony:

:
staszek napisał/a:


Dzięki Wam za to ze otworzyliście mi oczy na "chińskie badziewie" pifko


Nie ma za co, rachunek zazwyczaj przychodzi pocztą po 3 m-cach od pierwszego logowania.

:
No i Parnisiątko naprawione -czyli wskazóweczka pokazuje na maxa Power Reserve :popcorn:

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Chciałbym wnieść pozytywny sygnał odnośnie rzeczonego zegarka: mam go od Wigilii, listonosz zapukał tuż przed pierwszą gwiazdką :) Od momentu otrzymania cały czas chodzi. Robi +15 s/d. Power reserve pokazuje dobrze, sekunda nie "skacze" :) Dżwięk towarzyszący ruchowi wachnika wydaje mi sie być dość cichy, ale może ja głuchy już jestem. Oczywiście jak go dobrze machnąć to robi: "wizzzzuuu...." :))

Może to bez znaczenia, ale kupowałem w parnishop.com, ze względu na to, że tylko tam znalazłem wersję kolorystyczną, którą chciałem nabyć.

Trochę intrygujący był mail jaki otrzymałem, ze względu na 72 godzinny test hmmm . Sami zobaczcie:

"Hi my friend

Yes,I see your payment,and I will prepare the watches for you tomorrow morning,and test for 72 hours for you,then send to you,I will tell you the tracking number when I sent it.

Best Regards

Liang"

Minusem (większy koszt), albo plusem (przyszedł szybko) była wysyłka via EMS.

Oooo..... rzesz..... hmm... naszpamowałem już ponad 100 postów.... :oops:

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-02-06, 00:29, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
:
JohnSmith napisał/a:
Robi +15 s/d.
nie przejmuj się to da się wyregulować :)) ..żarcik taki...a tak na poważnie ze względu na to że w tej wersji werku zastosowano pełny mostek balansu przez co jego łożyskowanie jest bardziej stabilne, można go bardzo dokładnie wyregulować do wartości zdecydowanie dokładniejszych niż te zacytowane powyżej +5s/d to wynik możliwy do uzyskania praktycznie w każdym egzemplarzu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.