3133
Odpowiedz do tematu

:
Maras68, nie pokazuj takich rzeczy. Nie mam kasy a marzył mi się taki poljot chrono :głową w mur: I to nowy kurczaki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Maras68
[Usunięty]
:
od biedy jest tam opcja na raty i tylko kwestia czy sprzedający wyrazi zgodę hmmm

sam bym łyknął jednego, ale cóż też groszem nie śmierdzę... :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-12-19, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
...w komplecie... wszystkie na 100 % chodzie :)


:
Spam, świetna trójka :) Gratuluję :!:
Ktoś postronny mógłby się zapytać po co komu prawie trzy takie same zegarki :D W sumie to nie wiem, ale też bym chciał mieć :)

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2013-12-26, 16:50, w całości zmieniany 2 razy
:
Spam, który czarniawy dla mnie ? Wybierz sam, mnie obojętnie ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Spam,
Akcja reaktywacja widzę zakończona pifko
... a powiedz, wedle jakiego klucza Ty je teraz zakładasz. :D

Sylwek
[Usunięty]
:
Spam, za te cyryliczne masz w ryja :złośliwiec:

pifko

:
Woj_Woj napisał/a:

... a powiedz, wedle jakiego klucza Ty je teraz zakładasz. :D


Kolejność pewnie jak na foto: czarna cyrylica, biała cyrylica, czarna łacina, i tak w kółko ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
Aronus napisał/a:

Ktoś postronny mógłby się zapytać po co komu prawie trzy takie same zegarki :D


...też uważam, że to chore :D


Yakovlev napisał/a:
Spam, który czarniawy dla mnie ? Wybierz sam, mnie obojętnie ;)


...wiesz... może Ci je wyślę... a ty mi odeślesz te które ci się nie podobają :złośliwiec:


Woj_Woj napisał/a:
Spam,
... a powiedz, wedle jakiego klucza Ty je teraz zakładasz. :D


...chyba u naszych paskorobów zamówię taką skórzaną szeroką bransoletę na której zamontuję wszystkie trzy :D

:
Spam napisał/a:

...wiesz... może Ci je wyślę... a ty mi odeślesz te które ci się nie podobają :złośliwiec:


O ! Świetny pomysł. Sam bym na to nie wpadł :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Wietrzę i ja swojego ulubieńca.


Przyglądam się fotkom Spama i tak się zastanawiam, bo mój egzemplarz nie ma oryginalnego szkła czy nie warto zdobyć oryginał. Wygląd zegarka jest zupełnie inny, ale z drugiej strony przyzwyczaiłem się do swojego...

:
o żesz ty wredny zajoncu :głową w mur: jakbym wiedział gdzie cie znaleźć tobym zmaczetował :złośliwiec: i nawet by mi brewka nie pykła

;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
Buczo napisał/a:
Wietrzę i ja swojego ulubieńca.
Obrazek

Przyglądam się fotkom Spama i tak się zastanawiam, bo mój egzemplarz nie ma oryginalnego szkła czy nie warto zdobyć oryginał. Wygląd zegarka jest zupełnie inny, ale z drugiej strony przyzwyczaiłem się do swojego...


nawet z tym wypukłym szkłem super wygląda... graty pifko

:
Trochę Was jeszcze pomęczę :popcorn:


Przyznam, że nie użytkuje go. Można więc powiedzieć, że to typowy egzemplarz kolekcjonerski :złośliwiec:
I uważam, że do czarnego nie ma startu :P

:
Buczo, obu Ci cholernie zazdroszczę...jedne z niewielu starych ruskich, które nosiłbym na ręce oj nosił... ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.