ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
A mnie Foka podoba się cholernie, moim zdaniem to udany zegarek. Wszystkim podobać się nie będzie, nie o to chodzi.

:
Oj ja jestem początkującym zegarów maniakiem ale był jeden zegarek jak byłem młody i go zepsułem. Prawdopodobnie radziecki, bez wskazówek tylko z tarczami, godzinną i minutowy i chyba datą. Szkiełko owalne jak i tarcza. Już nigdy takiego nie widziałem.

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
janpat1970, to pewnie gazomierz jakiś... Zapewne eNeRDowski bardziej, niż radziecki...

:
Możliwe. Zapadł mi w pamięć. Koniec 70' początek 80'. Po prostu dawno, dawno, temu.

[ Dodano: 2013-03-15, 20:56 ]
Santino napisał/a:
janpat1970, to pewnie gazomierz jakiś... Zapewne eNeRDowski bardziej, niż radziecki...

Dzięki. Miałeś racje. pifko

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
nav napisał/a:
A mnie Foka podoba się cholernie, moim zdaniem to udany zegarek. Wszystkim podobać się nie będzie, nie o to chodzi.

Ja za nią szaleję :D
I jak dzisiaj wrzuciłem ją na bransę to oniemiałem - kurde, klasa sama w sobie :))

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
I to jest chyba najważniejsze aby wzbudzał emocje przy kolejnym założeniu.

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
no to chłopaki, kiedy jakieś kolejne info. Kwalifikacje f1 odwołali, sobota słoneczna ale i tak nie ma co robić. Może by tak coś nowego pokazać? ;)

:
prosiłbym o duże zdjęcia st1902 :popcorn:

:
ooooooooooo
Ja też poproszę o zdjęcia werku mojego przyszłego Żubra

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Po wpisaniu w Google Grafika ST1902 i wyborze by pokazywał tylko duże obrazy pokazuje takie coś: :))

Kliku miku

:
Kółeczka zębate :popcorn: to te?

http://www.timemachinewatch.com/chrono/chrono.htm

:
Tomir napisał/a:
Po wpisaniu w Google Grafika ST1902 i wyborze by pokazywał tylko duże obrazy pokazuje takie coś: :))

Kliku miku


:shock:

Ale na ręce tego nie da się nosić ... znaczy zastosowanie by znalazło :złośliwiec: , ale moja by mnie zabiła jak by to w pudelku od Gerlachow przyszło facepalm

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
infectedcontrol napisał/a:
Tomir napisał/a:
Po wpisaniu w Google Grafika ST1902 i wyborze by pokazywał tylko duże obrazy pokazuje takie coś: :))

Kliku miku


:shock:

Ale na ręce tego nie da się nosić ... znaczy zastosowanie by znalazło :złośliwiec: , ale moja by mnie zabiła jak by to w pudelku od Gerlachow przyszło facepalm


Do tego dochodzi jeszcze aspekt nocny, ja śpię w zegarkach więc musiałbym leżeć na lewym boku co by być w środku

:
infectedcontrol napisał/a:
Tomir napisał/a:
Po wpisaniu w Google Grafika ST1902 i wyborze by pokazywał tylko duże obrazy pokazuje takie coś: :))

Kliku miku


:shock:

Ale na ręce tego nie da się nosić ... znaczy zastosowanie by znalazło :złośliwiec: , ale moja by mnie zabiła jak by to w pudelku od Gerlachow przyszło facepalm


Eeeeeeeee
Za drogie to w utrzymaniu.
Konserwacją ciągła , utrzymywanie w stanie nadającym się do użytku pochłania chyba majątek.
Nie
Wole Rolexa - wydam raz i sie cieszę
Tu wydam raz a potem dziennie kilka razy więcej.

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek napisał/a:
Wole Rolexa - wydam raz i sie cieszę

Poczytaj o kosztach serwisu tego cacka :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.