Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
Ja? Ależ paekierowniku, skądże. Ja? cool

Nawet zupełnie darmo dam im murowana receptę na sukces: koperta minimum 46mm 300g, pierdozawór, koronka fi 6mm z gołą babą, tacza w kolorze najbardziej oczojebnej farbki do bielizny, i od cholery bezeli do wyboru w najbarbiejszych i najkucykowszych kolorach cool
:D

Gborg.

Maras68
[Usunięty]
:
:D :D :D

:
Pany , ale jedziecie po tych Błoniach jak nie przymierzając KIZI po Gerlachach

Ostatnio zmieniony przez Blueape 2015-11-23, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja poczekam z oceną aż będę miał możliwość zobaczyć na żywo :)

:
Mnie nie podobają się oba zegarki nowego Błonia, ale wiele innych zegarków też mi się nie podoba, więc to nie jest problem ;) .
Natomiast wkurza mnie ten marketingowa nowomowa.

:
Wydaje mi się,że Santino ma lepsze pomysły na swoje zegarki niż Błonie. Bez przesady z tą ceną, reaktywacja może i słuszna ale ludzie nie za bardzo mają pomysł na wykorzystanie potencjału marki.

hej ho
:
Velmer napisał/a:
Wydaje mi się,że Santino ma lepsze pomysły na swoje zegarki niż Błonie. Bez przesady z tą ceną, reaktywacja może i słuszna ale ludzie nie za bardzo mają pomysł na wykorzystanie potencjału marki.


Ja uważam wręcz przeciwnie. Marketingowo są przygotowani perfekcyjnie i ciągnął ile się da z potencjału nazwy marki. Stąd pozwalają sobie na te ceny. A że my mamy inne oczekiwania? No nie jesteśmy grupą docelową. :)

Że Sylwek robi lepsze projekty to powszechnie wiadomo.

:
Słoniu napisał/a:
No nie jesteśmy grupą docelową.

Troszkę się nie zgodzę ;) . Kto jest targetem w przypadku zegarków limitowanych?
Czy nie w znacznej mierze kolekcjonerzy zegarków? hmmm hmmm

Antisocial and faceless...
:
mw75 napisał/a:
Słoniu napisał/a:
No nie jesteśmy grupą docelową.

Troszkę się nie zgodzę ;) . Kto jest targetem w przypadku zegarków limitowanych?
Czy nie w znacznej mierze kolekcjonerzy zegarków? hmmm hmmm


Chyba nie do końca jednak my. Każde błonie jest "limitowane" - tak samo jak prawie każde ruskie. Myślę, że grupa docelowa to "mniej świadomi" starsi użytkownicy, którzy dostaną zegarek np w prezencie od dzieci/wnuków oraz młoda grupa, która chce być na topie i lubi "modne" zegarki - tj reaktywowane polskie marki, które są obecne w mediach społecznościowych i ich reklama jest w kolorowej prasie. Sam projekt nie jest taki zły - choć jak już mówiłem, musiałbym go zobaczyć na żywo aby móc ocenić :)

:
Mnie się nawet podoba. Ciekawie wygląda ten celownik z wlatującym celem.
Na plus wskazówki, zwłaszcza sekunda. Projekt oryginalny i niepowtarzalny - inaczej jak setki nowych buhrów.
Wahnik wyciska z tego klona miyoty(chyba...) co się da.
Koperta ma podcięcia jak w bauhausach i wygląda na tą z 1 błonia - a tamta wyglądała bdb.
Szczotkowana luneta pvd tez robi swoje.

Niestety najważniejsze - tarcza, zostało skopane absolutną drukarkową plaskoscią...
Szkło to już u mnie norma, że trzeba skrytykować. :))
Ale z takim szkłem jak GG, z lekko wypukłą farbą lub jakimś minimalnym przetłoczeniem oraz NAJWAŻNIEJSZE: ceną na poziomie 1000 - max 1100 to myslę, że schodziłby jak bułki. Poważnie.
Jak się przyjrzeć to tam nawet ciekawe smaczki są ale zepsute brakiem tego czegoś.

Chętnie bym pomacał. Jak na quasi militarny to nawet oryginalny. Trochę obrisa branco mi przypomina.

Skate or die!
:
Velmer napisał/a:
Santino ma lepsze pomysły na swoje zegarki niż Błonie

Słoniu napisał/a:
Sylwek robi lepsze projekty to powszechnie wiadomo.


Dzięki Panowie pifko
Aczkolwiek akurat mój pilot, to projekt w głównej mierze Damiana - za co Mu bardzo dziękuję!

:
Tia....


http://wiadomosci.gazeta....lczacych-w.html

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ta, + coś tez jest w najnowszym Playboyu. Btw jest też wywiad z P. Darkiem, tym Darkiem :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
O w mordę :shock: Słyszałem, że Playboy nie będzie już gołych babek zamieszczał, ale nie wiedziałem, że zamiast tego będą wywiady z Panem Darkiem hmmm

:))

Ostatnio zmieniony przez agaron 2015-12-01, 18:06, w całości zmieniany 2 razy
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.