G-shocki jakie masz i do jakich dążysz
Odpowiedz do tematu

RW666
[Usunięty]
:
Nie wygląda, jest totalną podróbą. Nawet napisu casio nie ma :mrgreen:

:
symela, większość linkowanych przez Ciebie zegarków z tej strony to podróby. Jeśli uważasz inaczej a zegarki to oryginały - wezmę 10szt i dam Ci zarobić 100%. Czyli płacę po $16 od szt. Tylko przed zakupem od Ciebie poproszę o real fotki. Wchodzisz? :twisted:
To, że na stronie jest czasem zdjęcie oryginału, przeważnie ściągnięte ze strony producenta, nie znaczy, że sprzedawany tam zegarek to oryginał. Cudów nie ma, G-shocków po $8 za szt. też nie ma.



MOD: Nie linkuj już więcej z tej strony, proszę.

symela
[Usunięty]
:
twierdzę to samo
uważam też że większość zegarów z alle to też podróby
pokazuję skąd prawdopodobnie wzięte
i tyle

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-07-21, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Bzdura. Owszem, podróbki zdarzają się w przypadku kilku modeli (jak na przykład w linku podanym przez RW666), ale jest to drobny odsetek wśród wszystkich aukcji.

A tak w ogóle to wypadałoby się przywitać. A więc witam Szanownych Forumowiczów. Niektórzy kojarzą mnie może z innego forum. ;)

:
Seven napisał/a:
A tak w ogóle to wypadałoby się przywitać. A więc witam Szanownych Forumowiczów. Niektórzy kojarzą mnie może z innego forum. ;)

Jest odpowiednie miejsce do przywitań oraz dział dla nowych ..

:
Kurka, a ja dziś normalnie zachorowałem na G5600KG-3.
Co prawda jakimś mega miłośnikiem nie jestem, podobają mi się w sumie jedynie 5600 (no 5000 za rozsądne pieniądze przygarnąłbym) ale od czasu do czasu mnie najdzie, żeby do mojego DW5600E dokupić do parki.. no i ten powyżej się napatoczył. Daje radę wg mnie.

Ostatnio zmieniony przez corten 2012-08-05, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
:

:
Aż się boję zapytać co tam się pod tym słupkiem przyczaiło :shock:

p.s.
daj znać jak będziesz sprzedawał tego G :mrgreen:

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
co tam się pod tym słupkiem przyczaiło

Krabik taki...nieduży, ale strasznie awanturny był :)
pasti napisał/a:
jak będziesz sprzedawał

Raczej nie...drogo mnie wyszedł, poza tym ma już szramkę po skale :wink:

symela
[Usunięty]
:
Cezar napisał/a:
Krabik taki...nieduży, ale strasznie awanturny był

straszne są te zagraniczne robale :shock:

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-08-05, 23:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Cezar napisał/a:

pasti napisał/a:
jak będziesz sprzedawał

Raczej nie...drogo mnie wyszedł, poza tym ma już szramkę po skale :wink:


To właśnie powód, żeby go sprzedać... przecie G z rysami nie będziesz nosił :roll:

Kupne se i tak coś w tych klimatach, ale pewnie dopiero na jesieni :wink:

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
G z rysami nie będziesz nosił

A właśnie że będę :mrgreen:
Po to jest G, żeby miał rysy :razz:

:
Cezar napisał/a:

Po to jest G, żeby miał rysy :razz:


Co nawet dla Casio jest warunkiem sine qua non pełnej dżiszokowatości każdego g-shocka :twisted:



Uploaded with ImageShack.us

:
Chyba muszę mojego 5600 w taki profesjonalny sposób porysować, w takim wydaniu ma klimat. :twisted: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Słuchajcie, a ja o pomoc muszę prosić. Trochę mi G5600KG-3 po głowie chodził, ale w sumie nie chce negatywu. Byłby idealny gdyby miał standardowy LCD. Coś takiego istnieje?

Powiem na czym mi zależy: tough solar, chętnie oliwkowo zielony (albo coś w ten deseń), jeśli czarny - to może jakiś ciekawy odcień ekranu (złoto - bajera), no i rozsądna w miarę cena (okolice $100 lekko w gore lekko w dół). A, no i 5600 (albo w ten deseń).

Ja wczoraj dostałem kręćka, za dużo tych modeli, a nie ma jednego miejsca, w którym byłby zebrane..

Z góry dzienks

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.