KALENDARZ 2011
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Piękne zwieńczenie konkursu kalendarzowego! Brawo ten Pan! :grin:

:
A do mnie jeszcze nie przyjechał. :cry:

Blaz
[Usunięty]
:
Dwa dni lecą. Znając pocztę to będą jutro u was. :wink:

:
też licze że max jutro będzie :roll:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Oby, oby, bo jak nie...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Skarga i zażalenie! Co to w ogóle ma być! Nie ma kalendarza chlip chlip chlip, a weekend u mnie znaczy że dopiero w poniedziałek...

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Oj, kumotry przykro mi. :cry: Ale sami widzicie po raz kolejny jak w praktyce wygląda praca Poczty Polskiej. :evil:

:
Blaz napisał/a:
Oj, kumotry przykro mi. :cry: Ale sami widzicie po raz kolejny jak w praktyce wygląda praca Poczty Polskiej. :evil:

Ja się o tym przekonam po pracy, chyba, że mnie pocztowcy zaskoczą?

:
Blaz napisał/a:
Oj, kumotry przykro mi. :cry: Ale sami widzicie po raz kolejny jak w praktyce wygląda praca Poczty Polskiej. :evil:

E tam... jak po tygoniu nie będzie to można zacząć narzekać, a tak to normalne zachowanie poczty :lol:

:
Łukasz - wysyłałeś pocztą zwykłą, czy priorytetem?
Jeśli zwykłą, to nie oczekujmy, że na drugi dziań będzie.
Daleki jestem od bronienia poczty, ale też nie przesadzajmy z narzekaniami.

Czymś się musi przesyłka priorytetowa od zwykłej różnić, żeby było uzasadnienie dla wyższej ceny tej pierwszej ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Wysyłałem listem poleconym. Zawsze wszystko wysyłam poleconym. :mrgreen:

Santino, ale trzy dni to jest wystarczający czas, by Poczta Polska list dostarczyła. Przypomnę, że Kindle ze Stanów via Niemcy i UC szedł do mnie dwa dni do momentu, gdy miałem go w ręku. :twisted:

:
No przecież napisałem, że nie chcę bronić poczty :-)

Ale poważnie uważam, że priorytet powinien dochodzić następnego dnia roboczego, a normalny (polecony - nie przyspiesza doręczenia) po 3-4 dniach.

Nie jestem ekspertem ds. pocztowych, ale w wielu krajach tak jest. Za szybszą dostawę się po prostu płaci dodatkowo.

:
Bez priorytetu z tydzień idzie. Kiedyś jak byłem na poczcie i przyjechał listonosz odebrać paczki i listy to słyszałem „...zostaw to, bez priorytetu jest...” :twisted: :evil:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Blaz napisał/a:
Wysyłałem listem poleconym. Zawsze wszystko wysyłam poleconym. :mrgreen:

Santino, ale trzy dni to jest wystarczający czas, by Poczta Polska list dostarczyła. Przypomnę, że Kindle ze Stanów via Niemcy i UC szedł do mnie dwa dni do momentu, gdy miałem go w ręku. :twisted:


:mrgreen:
a ja z kolei miałem taki przypadek - wczoraj o 19.50 w okienku w Lublinie nadano dla mnie przesyłkę Poczteksem - dzis kilka minut po 12ej trafiła w moje ręce!
:shock:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.