Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
kumpel koronki napisał/a:

Ilekroć widzę te KONTIKI z najładniejszą na świecie tarczą to mnie żółć zalewa.
W przerębel bel bel bel z nią :mrgreen:

+1000000000

:
Iks1984 napisał/a:
U mnie to co wczoraj i to co jutro do przyjścia paczki :mrgreen:


a co tobie jeszcze ma przyjsc? :evil:

:
będzie siurpryza :twisted: - Artego zrobiło out, więc coś musiało na to miejsce wskoczyć :wink: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Qwa, nie nadążam za Wami... ;-)

Ja się nad Wired'em tydzień zastanawiałem, a Wy tu w tym czasie już po kilka zegarków przerobiliście :shock: :shock: :mrgreen:

:
Kamel, i to wybór jest bardzo dobry! :)

:
Iks1984 napisał/a:
O żesz Ty :shock: , sumiak w kolorku dla którego zdzierżyłbym nawet 20mm bransoletę :shock: idź pomachać kolarzom :evil:


Powiem szczerze, ze mogli by juz zrobic godzinowa i minutowa jakas oryginalna, tylko do tego modelu - te sa takie same jak w tanich 5-tkach. Do tego pipka i 20mm...
To piekny zegar tak ogolnie - dzis bylem jeden, ostatni klik na paypalu od niego... Po przeliczeniu wyszlo przeszlo 2 kola. Za te wskazowki, pipke i 20mm ostatecznie zamknalem przegladarke zdecydowanym ruchem :wink: . 1300 bym dal. Klilknalem w koncu bigmaka blu. Od dluzszego czasu szukam ladnego nurka w granacie tak do 500$. Ciekawe jakie bigmak w realu wrazenie zrobi...

s

:
strix napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
O żesz Ty :shock: , sumiak w kolorku dla którego zdzierżyłbym nawet 20mm bransoletę :shock: idź pomachać kolarzom :evil:


Powiem szczerze, ze mogli by juz zrobic godzinowa i minutowa jakas oryginalna, tylko do tego modelu - te sa takie same jak w tanich 5-tkach. Do tego pipka i 20mm...
To piekny zegar tak ogolnie - dzis bylem jeden, ostatni klik na paypalu od niego... Po przeliczeniu wyszlo przeszlo 2 kola. Za te wskazowki, pipke i 20mm ostatecznie zamknalem przegladarke zdecydowanym ruchem :wink: . 1300 bym dal. Klilknalem w koncu bigmaka blu. Od dluzszego czasu szukam ladnego nurka w granacie tak do 500$. Ciekawe jakie bigmak w realu wrazenie zrobi...

s

eee... Sumo to "ładny nurek" do $600, nie warto dołożyć? Koperta to klasa sama w sobie.

:
stfraw napisał/a:

eee... Sumo to "ładny nurek" do $600, nie warto dołożyć? Koperta to klasa sama w sobie.


Ladny! Jednak patrze na wskazowki i widze te same w swoim seiko5 za $140. Sekunda jest boska, koperta jest lux, mechanizm wyzsza polka, ale za ta kase oczekuje juz czegos co mi w 100% odpowiada a ja kupuje zegarki w 80% oczami. Nie chce zniechecac, bo to klasa zegar, po prostu dzis godzine go "kupowalem" i takie moje rozsterki na goraco przekazuje ;) Oczywiscie bym dolozyl do tych 600$ gdyby nie opisywane "ale".


s

:
strix napisał/a:
stfraw napisał/a:

eee... Sumo to "ładny nurek" do $600, nie warto dołożyć? Koperta to klasa sama w sobie.


Ladny! Jednak patrze na wskazowki i widze te same w swoim seiko5 za $140. Sekunda jest boska, koperta jest lux, mechanizm wyzsza polka, ale za ta kase oczekuje juz czegos co mi w 100% odpowiada a ja kupuje zegarki w 80% oczami. Nie chce zniechecac, bo to klasa zegar, po prostu dzis godzine go "kupowalem" i takie moje rozsterki na goraco przekazuje ;) Oczywiscie bym dolozyl do tych 600$ gdyby nie opisywane "ale".


s

Mnie tam te wskazówki nie przeszkadzają... bo nie mam jeszcze żadnego Seiko - z naciskiem na "jeszcze" ;)

[ Dodano: 2012-02-02, 03:14 ]
Zresztą, popatrzmy na to video...

http://www.youtube.com/watch?v=Ys3KUBpJNMo

maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
U mnie to co wczoraj i to co jutro do przyjścia paczki :mrgreen:


+1. :mrgreen:

Czyli to:





Iks1984 napisał/a:
będzie siurpryza :twisted: - Artego zrobiło out, więc coś musiało na to miejsce wskoczyć :wink: :razz:


:mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-02-02, 06:51, w całości zmieniany 2 razy
:
dzisiaj kolorowo



Uploaded with ImageShack.us

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
strix napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
O żesz Ty :shock: , sumiak w kolorku dla którego zdzierżyłbym nawet 20mm bransoletę :shock: idź pomachać kolarzom :evil:


Powiem szczerze, ze mogli by juz zrobic godzinowa i minutowa jakas oryginalna, tylko do tego modelu - te sa takie same jak w tanich 5-tkach. Do tego pipka i 20mm...
To piekny zegar tak ogolnie - dzis bylem jeden, ostatni klik na paypalu od niego... Po przeliczeniu wyszlo przeszlo 2 kola. Za te wskazowki, pipke i 20mm ostatecznie zamknalem przegladarke zdecydowanym ruchem :wink: . 1300 bym dal. Klilknalem w koncu bigmaka blu. Od dluzszego czasu szukam ladnego nurka w granacie tak do 500$. Ciekawe jakie bigmak w realu wrazenie zrobi...

s


Zgadzam sie, ze jak wydajesz tyle kasy to musi wszystko pasowac. Jakby mi wskazowki nie pasiły to tez bym zrezygnowal z zakupu. Jeśli chodzi o pipki to lubie pipki wiec i ta mi nie przeszkadza :razz: A na powaznie to moj kupilem jako nowy (przelezany u kitajca jakiegos w szufladzie). Faktycznie jest to nowka i nawet mial jeszcze folijke na deklu. Zaplacilem za niego 500USD i nie doszly zadne oplaty bo jechal z HK. Uszy 20mm na poczatku przeszkadzaly mi najbardziej (przed zakupem), ale jak dojechal to wszelkie obawy wyparowaly. Skutecznym roziwazaniem jest tu stosowanie paskow lub branzolet (jest tez taka mozliwosc) poszerzanych do 22 lub 24mm. Generalnie powtorze - pomarancza RuLeZ :twisted:

:
Karolewskiej - glowna bolaczka staly sie wskazowki takie same co w 5-ce zoltku. Nie wazne - to genialny zegar i skonczmy temat. Po prostu nie dla mnie on widocznie ;)

a ja dzis w forumowcu :razz:



s

:
ja dzis tez w forumowcu ale obfoce popoludniu, wrzucilem go z ciekawosci na pach czarny z bialym szyciem od D. wyglada bardzo ciekawie IMO

:


Banzai ! :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.