ZEGARKI - PERFEKT - GINO ROSSI - GDZIE SĄ PRODUKOWANE ???
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Wagony to była przenośnia. Wiadomo, że mało co teraz z Chin koleją jedzie. :mrgreen:

Nawet nie to, że nie target, ale że ktoś, kto ma pomysł na biznes, przychodzi i mówi: "Koledzy mają dużo tanich zegarków i nie chcą powiedzieć skąd. Jak tu żyć? No jak tu żyć??". :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Blaz jest świnia i prowokator. Nie słuchaj go.
Zegarki Gino Rossi szyją z najwyższej jakości skór cielęcych na ulicy Owocowej 24 w Słupsku. W sekretariacie konkretniej, Pani Hania szyje.

Alamo być może masz złe informacje, Gino Rossi produkują w Wąchocku ul. Torowa 6.
Wiem bo często tamtędy przejeżdżam, a zapamiętałem dokładnie ponieważ przed tą zacną manufakturą jest wielka dziura w jezdni :mrgreen:

:
Alamo nie nabijaj się z kolegi Pawła a jak po wyprodukowaniu 200 sztuk Bliżniaków dostaniesz zamówienie na dwa wagony Dzika i Sokoła, ale nie tam z jakimś logo przedwojennego producenta sztućców, ale ma być np. Gino Rossi :mrgreen: :?: .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ale kiedy ów Gustaw nigdy się żadnym sztućcem nie skalal, poza jedzeniem naturalnym posiłków swych ... :mrgreen:

:
nie ten Gerlach :mrgreen:

:
Ja widuję PERFEKTY pod halą targową w Krakowie, czyli musi, że polskie...

Blaz
[Usunięty]
:
Ale też na Dworcu Zachodnim widziałem. "Ale ma pan ładne pekaesy!". :mrgreen:

:
Rudolf napisał/a:
nie ten Gerlach :mrgreen:

Gerlach jest Gerlach pewnikiem rodzina :mrgreen: .

:
A tak na serio:

Mam jeden zegarek Gino Rosii, konkretnie taki:


I uważam, że jest to....naprawdę fajny zegarek :wink: Owszem, ordynarnie zerznięty design U-Boat'a z przyklejoną imitacją chrono, ale wykonaniem bije wszelkie inne kwarcoki za kilkadiesiat złotych- solidny, zakrecany dekiel, wypukłe szkiełko, WR 5 Bar,bardzo przyzwoite detale i trwałe wykończenia.....mam go ponad rok i na kopercie nic się nie wyciera, ba, nawet pseudoskórzany pasek jest w świetnym stanie....więc może i firma krzak, ale wykonanie produktów solidne :wink:

:
Daj swoje foto

:
Machu, ale Ty nas wkręcasz, c'nie?

:
Ja mam tylko nadzieję, że Gino Rossi nie ma z tym "zegarkiem" nic wspólnego...

Blaz
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
z przyklejoną imitacją chrono,


:shock:

:
Machu, - przyklejona imitacja chrono? Wskazówki też są narysowany :shock: Trochę nie wiem co powiedzieć... Ciekawe, że Gino Rossi się na to zgodziło. :cry:

Blaz
[Usunięty]
:
A co GR miało do powiedzenia? Pewnie w ogóle nie wie, że zegarki sprzedaje. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.