Sława 32 kamienie
Odpowiedz do tematu

:
pmwas napisał/a:
To, o czym myślałem, to wymiana dekla, bo ta dedykacja - gigant mnie trochę denerwuje, ale zostanie jak jest. Skoro już mu taką krzywdę zrobili...


Ja bardzo lubię takie dekielki z dedykacją, widać że zegarek ma swoją historię :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Prawdę, Smoku rzeczesz, tylko że ta historia może wygladac tak, jak w tej Sławce, lub tak:





Tu, choć mam zegarek już dłuzszą chwilę, dopiero niedawno zauważyłem, ze nie jest wcale mój :grin:

Ну, погоди! :wkurzony:
M_alice
[Usunięty]
:
Sława 32 kamienie (w b.dobrym stanie) pojawiła się kilka dni temu na Allegro i bardzo szybko zniknęła, sprzedana poza aukcją. Ciekawe kto się niedługo pochwali nowym nabytkiem... ?

:
Jam Ci nie chwaląc się to uczynił :mrgreen:

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
quest, no to została w rodzinie

:
Quest to mam nadzieję, że nie omieszkasz się pochwalić

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-04-25, 20:58, w całości zmieniany 2 razy
:
I w Lublinie :mrgreen: nawet go nie zdążyłem obejrzeć w komputerze - dostałem rano raport z wystawionych aukcji w telefonie, sms do sprzedawcy i kilka minut negocjacji i mam ją :grin: kupiona w wielką sobotę u sprzedawcy byłem w ciągu pół godziny ponieważ na święta jechał a ja nie chciałem czekać :lol: sprzedawał zegarmistrz co miało swoje plusy tj. Bdb stan i po kompletnym przeglądzie ze smarowaniem tylko niestety wiedział co sprzedaje :sad: ale perspektywa natychmiastowej transakcji ułatwiła negocjacje. :grin:

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
Aronus napisał/a:
Quest to mam nadzieję, że nie omieszkasz się pochwalić


Zdjęcia jutro - ale jedno Wam powiem - jest rewelacyjna :mrgreen: i na dodatek to moja pierwsza pozycja z wish listy była

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
O kurcze to gratki.
Może chociaż rzucisz jakiś ochłap w postaci linka z aukcji? :razz:
Albo dobra, wytrzymam do jutra :wink:

:
No nieeee :evil: :!:
Druga, którą śmignięto mi sprzed nosa :mrgreen:
O pierwszą walczyłem z pmwas'em, ale mnie podstępnie zaszedł od tyłu, a teraz to.
FOCH

:
Panowie sorki - na pocieszenie wrzuciłem obiecane zdjęcia w mój temat jubileuszowy :razz:

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
Stasiu napisał/a:
No nieeee :evil: :!:
Druga, którą śmignięto mi sprzed nosa :mrgreen:
O pierwszą walczyłem z pmwas'em, ale mnie podstępnie zaszedł od tyłu, a teraz to.
FOCH


To ty??? A to zaskoczenie! Napisałem do sprzedawcy "na wszelki wypadek", zeby mnie właśnie ktoś jej nie zwinął i dostałem odpowiedź, którą można by skrócić do "ile?". w międzyczasie cena dość znacznie wzrosła i byłem pewien, ze to sprzedawca atakuje z drugiego konta, żeby polepszyć pozycję w negocjacjach, a to jednak było inaczej. To chyba dobrze, ze przystał na moją cenę, bo pewnie wyszłoby tak, jak wtedy gdy z Volim biłem sie o Amfibię - jak na taki stan zapłaciłem jednak zbyt dużo :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
No!!! To i ja powiększyłem swoją kolekcję :mrgreen: .
Jeszcze raz dzięki pmwas z cynk.




Stan jak widać opłakany, ale będzie żyć. Najbardziej martwi mnie tarcza:



Z tym to już raczej nic nie zrobię :( .
Obecnie rozłożona na czynniki pierwsze moczy się. Od strony mechanicznej tragedii nie ma. No może nie licząc sprzęgiełek automatu, które strasznie przepuszczają. Poza tym braki są łatwe do uzupełnienia.

:
Auć! Na fotce nie wyglądała aż tak źle... ale w sumie to Sława 32j, czyż nie :) ?

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Stasiu - gratki, jest wyyysoko na mojej wishlist

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.