Jeśli któryś z pachorobów narzeka na nudę...
Odpowiedz do tematu

:
No się nadziergać trzeba, szyłem takie ze trzy razy :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Choc trochę pasków wydziargałem, to takich haftów folklorystycznych nigdy bym siie nie podjął. Dla siebie nie, bo mi sie nie podoba, na sprzedaż nie, bo cena wzięta za pasek nie zrekompensuje trzech wieczorów dziergania.
Dla mnie takie odpustowe paski to pomyłka.

Blaz
[Usunięty]
:
Gadasz! Hafciarki z Koniakowa to nawet stringi z koronki robiły, jak było trza! :mrgreen:

:
To niech zrobią tez stringi z czteromilimetrowego juchtu bydlęcego jak takie sprytne :mrgreen:

Dla lubiących sado- maso chyba :mrgreen: :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Najważniejsze to wcześniej poznać rynek. :mrgreen:

:

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Nawet ja bym się nie skusił. :mrgreen:

Czino
[Usunięty]
:
Nick-awangarda w robieniu pasków? :mrgreen: Świetne, ale do zegarka to bym tego nie założył za żadne skarby :twisted:

:
To nie moje, szanujmy się :)

FORZA Robert!
RK WRT
Czino
[Usunięty]
:
A to przepraszam :razz: Już myślałem, że miałeś jakąś wenę i twórczo czerpałeś z Picassa :mrgreen:

:
Ej, Panowie - ze dziwny gust mam to wiecie.
No i...ja bym ten zielono-zolto-czerwony (zapiety klamra na zdjeciu) sobie lyknal na lato do czegos - nie wiem do czego.Ale chcialbym taki miec :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Czino
[Usunięty]
:
To są paski metroseksualne panowie :mrgreen: Myślę, że świetnie by się prezentowały z rolexem gaytona :twisted:

:
wyglada jakby ktos za duzo popil przy robocie i do tego solidnie pomieszal rodzaje alko... zagrycha tez musiala byc urozmaicona swoja droga :wink:

chociaz ten w miare jednolity z czerwona prega tuz pod niebieskim.. kto wie... do wesolego, wakacyjnego zegara..

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-12-25, 19:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Te kolorowe paskowe twory musiałby współgrać z bohomazami na tarczy :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Janek napisał/a:
Ej, Panowie - ze dziwny gust mam to wiecie.
No i...ja bym ten zielono-zolto-czerwony (zapiety klamra na zdjeciu) sobie lyknal na lato do czegos - nie wiem do czego.Ale chcialbym taki miec :lol:


Bo chyba najlepiej z nich wszystkich wygląda. :wink:

Nie twierdzę, że malunki jako takie na pasku są złe, bo leci przecież do mnie taki, ale na tych paskach te malunki wyglądają jak wprawka przedszkolaka. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.