Emporio Armani Orginalny?
Odpowiedz do tematu

:
Iks napisał/a:
bartek1991 napisał/a:
dlaczego uczepiliscie ze to jakas chinska tandeta


Bo to jest robione w Chinach - co niekoniecznie oznacza, że jest tandetą, poczytałbyś trochę forum to byś wiedział o co chodzi. A druga sprawa, że żaden z nas by czegoś takiego za te pieniądze nie kupił... większość by tego w ogóle nie kupiła. Grunt, że Ci się podoba. Enyłej... skąd Twoje pytanie? Skoro już kupiłeś, nie chodzi o pieniądze, a zegarek jest ładny i Ci się podoba hmmm



Kupilem go na ebay... i nie jestem pewny czy jest orginalny ale coz jak ktos tu juz wczesniej napisal ze orginal sie rozni od falszywki tylko dystrybutorem.... wiec nie mam wiecej pytan :))

[ Dodano: 2015-06-02, 22:37 ]
Dorian06 napisał/a:
:shock: tyle za to zapłaciłeś :?:
Nie mam pytań.
A skoro już masz to tylko się cieszyć. :))



Dorian nie jestem Polakiem... 600 funtow to jest jak 600 zl... wiec chyba 600 zl za dwa zegarki to tanio prawda... :)

:
Słoniu napisał/a:
Jak już ktoś bardzo chce kupić dobrą modówkę

To może Cartier?

:
Słoniu, to chrono Ci się nie podoba :?:

Tylko, że CK kosztuje trzy razy więcej niż Fossil. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
:shock: :shock:
bartek1991 napisał/a:
Dorian nie jestem Polakiem...


To całkiem nieźle umiesz się polskim posługiwać

:
Santino napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Jak już ktoś bardzo chce kupić dobrą modówkę

To może Cartier?
Obrazek


Sylwek - tak grubo to jechać nie chciałem :)) Bo myślałem, że kolega to Polak - ale jak funtami rzuca na lewo i prawo to to jest dobry kierune :D

:
Santino napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Jak już ktoś bardzo chce kupić dobrą modówkę

To może Cartier?
Obrazek

Jest kilka modeli tej modówki które bym nosił z dumą. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Jest kilka modeli tej modówki które bym nosił z dumą.

Jakby mnie zmuszali, to ze dwa też bym wybrał ;-)

:
Mnie by nie musieliby zmuszać. Wystarczy, żeby ktoś zapłacił. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
co mnie minęło? :popcorn:

:
Bezcenne doznanie :popcorn:

Szymon
[Usunięty]
:
Kuffa... taki temat przegapić :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

:
Mam dejavu z przypadku "Potwierdźcie że Fryderę Kąstantę FC303 jest wielką inhałsową kłalitą, nawet jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jest 2824" który przepięknie ewoluował w stronę "wieśniaki i buraki wuja się znacie bo jakby nie był to by się nie nazywał".
No bo sami powiedzcie, jakie 90 koni jak "i" czerwone?? Niemiec sobie sam pomalował?? facepalm
:))
Ale ja się dalej cieszę kolegi szczęściem, to najlepiej wydane 2000 zł, warte każdej złotówki. Howgh :D

:
ALAMO napisał/a:
najlepiej wydane 2000 zł, warte każdej złotówki

Ale łun we funtach wydawał, to każda złotówka warta o razu tyle co pięć :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
no teraz widzę, to przecież Kolega od Brajtka z pola golfowego z deklem typu turboturbina. Wyczuwam potencjał wzrostowy... :popcorn:

:
Antigalacticos napisał/a:
Wyczuwam potencjał wzrostowy...
pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.