Szymonowa Armida A2
Odpowiedz do tematu

:
Spokojnie - ja poczekam... :-)

Szymon
[Usunięty]
:
Ja kiedyś to nie wykluczam, ale żeby pytać o już ;)

:
To dla ustalenia uwagi, żeby się inne Mendy w kolejkę nie pchały ;-)

Szymon
[Usunięty]
:
Santino,
Ale wiesz, że Ty już pierwszy nie jesteś hmmm Bo kolejka już całkiem długa :D

:
Szymon napisał/a:
Ty już pierwszy nie jesteś

no to pa :złośliwiec: bana mu za cokolwiek :złośliwiec: Hegemon pokaż żeś Hegemon!
te szczyle nie maja za grosz wyczucia sytuacji, adminowi tak odpowiedzieć :facepalm:
i niech twa ręka nad myszką nie zadrży a serce będzie twarde na piski i pochlipywania cool

;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Świetny nurek, też uważam że w prostocie siła :)
A co do klasy wodoszczelności, to dla 99,9% nurkujących całkowicie wystarczająca jest ta na poziomie 200m a dla 75% z nich pewnie wystarczyłoby 50m, jeżeli rzeczywiście zegar wytrzymałby do tych 50m.
A właściwie to - że wygłoszę teraz truizm ;) - wszyscy i tak nurkują z komputerkami...

Ostatnio zmieniony przez jagr 2014-02-01, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Co do wytrzymałości to wziąłem kiedyś mojego kwarcowego Timexa z opisem 100m na głębokość 44m i nie puścił wody. Nie znęcałem się nad nim pod wodą ale chodzi to tej pory. Poza tym na drugiej ręce i tak komputer cool
Ale 500m na blacie robi na mnie wrażenie! Full Szacun! Niech się nosi dumnie!

Jarek
:
jagr, 50m na tarczy nie oznacza, że wytrzyma do głębokości 50m pod wodą!

Skate or die!
:
Fajny nuras Szymonie, przyznam się, że nie słyszałem o tej firmie.

:
mercandede napisał/a:
Fajny nuras Szymonie, przyznam się, że nie słyszałem o tej firmie.

mercandede, gdzieś się spieszysz? Walisz post za postem w starych tematach hmmm Może tak coś merytorycznego napiszesz?

Tak na marginesie, żeby uzyskać dostęp do Bazarku trzeba mieć, poza 69 postami, również min. dwa miesiące stażu na forum.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.