Svedos'a "noworosyjska" beczka....prawie jak 1967
Odpowiedz do tematu

:
Kurde świeci się jak ...
Nadawałby się do robienia zdjęć w stylu czajnika :P

:
Potwierdzam, bardziej kupiastych cool bransolet niż w w/w zegarkach to nie widziałem. Nawet koło puszki po piwie toto chyba nie stało.

:
a pomyślcie jakie możliwości otworzyłyby się przed Santino gdyby posiadał taką blink-blink amfę ;) nie musiałby wciskać swego fizysu na mała powierzchnię uszu ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Sylwek
[Usunięty]
:
Ciniol, czytane było chyba na pewno :D

:
"Svedos`a beczka..." robi za reklamę sprzedawcy ;)
Nawet sobie translatorem tłumaczą :)

http://forum.watch.ru/sho...4&postcount=162

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
:shock:
Jak dziwnie CW wygląda bukwami pisane :D

:
najlepsze jest tłumaczenie blink-blink jako "мигать мигать" :) ciekawe czy nasi sąsiedzi kojarzą o co chodzi z "czytaniem" hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-01-30, 16:48, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jeśli wiedzą, że "świeci jak psu jajca" to i reszta pewnie zrozumiała ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
wielebny napisał/a:
:shock:
Jak dziwnie CW wygląda bukwami pisane :D

Pomyśleć, że gdybyśmy żyli 100 lat to dla wielu z nas bukwy byłyby językiem urzędowym ;) .

Zapytałem wczoraj w polskim sklepie z Amfami kiedy model 90 będzie u nas dostępny. Czekam na odpowiedź.

Antisocial and faceless...
:
Ciniol napisał/a:
najlepsze jest tłumaczenie blink-blink jako "мигать мигать" :) ciekawe czy nasi sąsiedzi kojarzą o co chodzi z "czytaniem" hmmm


Błąd, nie migat tylko migajet :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Maras68
[Usunięty]
:
mw75 napisał/a:
Zapytałem wczoraj w polskim sklepie z Amfami kiedy model 90 będzie u nas dostępny. Czekam na odpowiedź.


dobry pomysł, niech się sprężają bo mały wybór mają, a coś by się zmówiło...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-01-30, 17:56, w całości zmieniany 2 razy
:
Na watch.ru jest taki zwrot "Блин блинский" - czyli i u nich amerykanizmy w modzie językowej :)

:
Sylwester to zakamuflowana opcja widno :złośliwiec:

:
Do piaskarki ją i będzie fajna ;P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.