Partiss crude 200m
Odpowiedz do tematu

:
Numer na deklu A712

Pozdrawiam
Waldek
:
U mnie to samo,więc to nie numer tylko symbol tego modelu,szkoda..

:
A712, jak wyżej

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Byłem ciekawy, jak mu będzie na pasku:



:
No ładnie mu nawet! Widzę, że zdobyłeś białego ;-)
A mojego odesłałem. Gdy przyszedł, założyłem od razu nie skracając nawet bransolety. Jako że miałem dyżur w pracy, to uprawiałem desk diving. Starczyło jakichś 2 godzin, gdy spojrzałem na zegarek - a tu sekundowa się wala po tarczy... Odpadła, znaczy się. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, ten nie robiąc jakichkolwiek przeszkód poprosił o odesłanie, co też uczyniłem. Aktualnie czekam na dukaty.

Woytec60
[Usunięty]
:
Fajny nawet :)
A jak jest z czytelnością bo to białe na białym? hmmm

:
Na czytelność nie narzekam, indeksy są wypukłe i maja wyraźne obwódki ;)

Pasek to tylko taka przymiarka, zreszta widac, ze otwory na teleskopy sa prawie przy samej krawędzi i przy grubszym pasku wyglada to srednio :/

:
Na jakimś paseczku Nato fajnie by wyglądał,musze poszukać czegoś takowego...

:
Wrzuciłby ktoś zdjęcie wersji z czarną tarczą? (bez znaczenia czy żółta czy czerwona wskazówka).
Nie mogę znaleźć nic na necie a w aukcjach zdjęcia wychodzą trochę "nienaturalnie". Interesuje mnie głównie jak w czarnej wersji prezentuje się to zdobienie tarczy oraz ogólny wygląd zegarka.

:
Na tle Glicynek, Fortisów, Sękaczy, Cytryn, Orientów, Łuczów, Casioków, Kemmerów, Androidów, Nautic, DOX, Boctok'ów, wszelkich gazomierzy, lotników, Citizen'ów, vintage'ów wszelkiej maści i wszystkich innych ważnych zegarów to ten Partiss po prostu jest. Do końca niestety nie mam pojęcia o co tak na prawdę chodzi ? Ładny model zegarka...i ? hmmm

Mądry wie co mówi - idiota mówi co wie.
:
Czy da się jeszcze takiego Partissa gdzieś kupić. Posiadam już czarnego ale chętnie dokupił bym mu białego braciszka.

:
Wszystko co zostało to juz ostatnie sztuki, na 1 stronie watku masz link a w nim listę lokalnych dystrybutorów i u nich mozesz szukać. Ewentualnie wszelkie sklepiki/stoiska z tanimi zegarkami typu Perfect, Gino Rossi- bo to jest ta pólka cenowa (choć duzo lepszy zegarek ;) ) Ja swojego przypadkiem u jednego zegarmistrza wynalazłem...

:
Na bazarkach nie widziałem,na stronach,sklepach internetowych z tanimi są tylko inne
modele partisków...może limitowany model :D :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.