Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jak już taki koncert życzeń robicie, to ja bym tego brał :))


:
mazik77 jesli kupisz tą Eternę to licz się z tym, że jesli nie przyjedziesz na zlot, to zlot przyjedzie do Ciebie plask :złośliwiec:

:
satanic666 napisał/a:
Jak Etrena to taka

Obrazek


Macałem, szału ni ma....
Ale ta otwierana jest wypas!
Zbych +100 ;)

Skate or die!
:
To szkoda na zdjęciach fajnie się prezentuje.

A mnie chyba będą prześladować te Sinny.



Muszę w końcu kasę zbierać i jakiegoś kupić :) .

:
prezesso zresztą może warto mu i tak zajazd zrobić? Denerwujący jest :))

Szymon
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
Pewnie widzieli ale wrzucę, parę sztuk podobno już gotowe


Nie widziałem. Bardzo ciekawie to wyszło moim zdaniem.

:
Panowie ma ktoś ta wersję:



Bo jest do kupienia w dobrych pieniądzach i tak rozkminiam hmmm

:
Z_bych, kusi mnie strasznie, leży do wzięcia w dobrej przecenie ponad -70%, po zniżkach wyszloby poniżej 2k $ ale nie widziałem nigdy na żywo i boję się rozmiaru. Na zdjęciach w każdym razie rewelka.

:
mazik77,

:shock: nosiłbym jak Frodo pierścień, tylko oczywiście do wulkanu bym nie wrzucił ;)

:
satanic666, jaki by nie był jest mego :shock:

:
mazik77, dla mnie ta Końtyka to jeden z najciekawszych zegarków jakie powstały w tym wieku. Nie biorę pod uwagę jakichś eksperymentów za setki tysięcy $. Poważnie. Się ze 3 razy zasadzałem i mnie niestety przesłuchiwano.

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-04-15, 20:26, w całości zmieniany 1 raz
:
mazik77 napisał/a:
Z_bych, kusi mnie strasznie, leży do wzięcia w dobrej przecenie ponad -70%, po zniżkach wyszloby poniżej 2k $ ale nie widziałem nigdy na żywo i boję się rozmiaru. Na zdjęciach w każdym razie rewelka.


Jeśli możesz to podziel się stronką z takimi przecenami. Jak nie oficjalnie, to może na PW
:oops:

[ Dodano: 2016-04-15, 20:38 ]
Z_bych napisał/a:
mazik77, dla mnie ta Końtyka to jeden z najciekawszych zegarków jakie powstały w tym wieku. Nie biorę pod uwagę jakichś eksperymentów za setki tysięcy $. Poważnie. Się ze 3 razy zasadzałem i mnie niestety przesłuchiwano.


..........ma coś w sobie. Nosiłbym
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
hmmm miało być przelicytowano.Ciekawe propozycje podrzuca mi mój telefon :shock:

:
Bo to ta dobra zmiana :D
Właśnie - mazik, mógłbyś jakieś źródełko czasem podać... Chyba, że to nie internety
Zbychu, ale wiesz, że mozna taniej

Skate or die!
:
A nie wiedziałem... Ciekawe, czy gdzieś tego porszaka można przymierzyć w Polsce hmmm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.