Odważniki
Odpowiedz do tematu

:
Też 47 w sumie :roll:





Z wypustkami bezela nawet 49 ;)

:
Woytec, na Twoim nadgarstku te 47mm wygląda jak 42 na moim :))

:
Bo jedni noszą takie zegarki jakie im do nadgarstków pasują, a inni widać muszą sobie nimi coś powiększać. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Bo jedni noszą takie zegarki jakie im do nadgarstków pasują, a inni widać muszą sobie nimi coś powiększać. :złośliwiec:


Oj tam...może po prostu każdy nosi jakie lubi ;)
Po przerobieniu blisko 2 setek ja wyrobiłem sobie własny pogląd co mi odpowiada a co nie... i duży wpływ u mnie miał na tą opinię obwód nadgarstka ;)

World Wide Watches
:
Tomek napisał/a:
Woytec, na Twoim nadgarstku te 47mm wygląda jak 42 na moim :))


No :)
Poza tym ta koperta ma dobrze wyprofilowane uszy, ładnie się zawijają na nadgarstku.



Michał napisał/a:
Bo jedni noszą takie zegarki jakie im do nadgarstków pasują, a inni widać muszą sobie nimi coś powiększać. :złośliwiec:


:D
Trudno jednak nie odmówić temu stwierdzeniu dużej dozy słuszności.
Na wielu amerykańskich i azjatyckich forach widać ogromne łocze na chudziutkich, patyczkowatych łapkach i jeszcze piszą, ze dobrze leży facepalm
Gdy byłem o 25 kilo młodszy nosiłem znacznie mniejsze zegarki, to ostatnio kolekcja mi się rozrasta dosłownie ;)

:
Koperta tej Invicty jest boska...
Tylko dlaczego nie ma wersji bez wenszy... facepalm

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tarcza też jest fajna.
Ten "carbon" kiepsko wychodzi na fotkach ale w rzeczywistości wygląda całkiem dobrze. W sumie tego najbardziej obawiałem się przy zakupie.
Patrząc pod kątem sprawia wrażenie trójwymiarowości, jakby tarcza była znacznie głębiej a indeksy i wskazówki wisiały w powietrzu.
Ogólne wykonanie też bardzo dobre jak zegarek za takie pieniądze a i wiele droższych mogłoby tak wyglądać.
O werku już nie wspomnę ;)
Jeśli jeszcze czegoś chciałbym to prawdziwego szafirowego szkła i zakręcanej koronki i puszerów.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-01-19, 11:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak na mój gust to ta Invicta wygląda świetnie i faktycznie, na zywo karbon w niczym nie przeszkadza....jakby tylko miała jakis kolorowy akcent (wskazówki hmmm ) to pewnie już bym polował na swój egzemplarz :))

:
Jest jeszcze taka wersja na tym samym werku
http://www.ebay.pl/itm/25...984.m1423.l2649
Koperta i całokształt mi się nie podoba ale sekundnik i wskazówki subtarczek pewnie by pasowały.
Przełożyć nie problem ale gdzie takie dorwać?
W sumie można kupić drugą i wykorzystać jako dawcę ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-01-19, 11:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Takie czerwone sekundniki w tej carbonowej pasowałyby idealnie ;)

:
To bier obie, rób przekładkę i fotki i obadamy jak wyszło :popcorn:

:
Piękne zegarki dobrze sfotografowane. Warto by było podawać (jeśli to możliwe) przy fotce jaki aparat zrobił zdjęcie.

--
Pozdrawiam
Miro
:
Woytec, Tylko troche droga taka opcja :twisted: Ale jak to jest Valżu, to mozna poszukać wskazówek np. na ofrei hmmm

:
Taki wojskowy odważnik który na codzień nosze

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Kiedyś był dla mnie za mały, teraz bym ponosił.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.