G.Gerlach - Czołg Lekki 7TP
Odpowiedz do tematu

:
śledzę ten temat
inne różnie :/ Dragony i Husaria średnio trafia w moje gusta

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
ten pomysł gdyby wypalił z lunetką obrotową to byłby hit w dobrym starym stylu pifko

diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Svedos napisał/a:
no się czepili rysunku i wymyślają, a to lufa nie taka, a to "czołg" za mały....mnie się te rysunki podobają i będę ich broni jak onegdaj Fidel socjalizmu :))

co przyjdzie Ci o tyle łatwiej że czasy pionierów i machania goździkami na pochodach Osoba z racji wieku doskonale pamięta ;)
kufa ja zresztą też facepalm na obronę mam to że zawsze brałem flagę biało-czerwoną a unikałem szturmówek :) i zawsze z tyłu, jak klasyczny maruder gubiłem się z kolegą :) najważniejsza taktyka hmmm ucieczki z pochodu w grupie 2 osobowej no góra 3 osobowej i co najmniej jeden ze zwinięta flagą na zasadzie "doganiamy naszą grupę" :D


Ratler tylko się nie obrażaj: skoro prawdą jest co napisałeś to możesz do nowego zbowidu przystąpić- bo byłeś wbrew systemowi! uciekając z pochodów? znam to i otwieranie lodziarni na 1- go maja ;) pifko

[ Dodano: 2015-07-24, 14:34 ]
ALAMO napisał/a:
Poza tym to dziedzic się nazywał Pruski.


Masz rację że ten dziedzic się nazywał Pruski, no i koty w skórkach zajęcy biegały i parówkożercy się objawiły ... :)

:
Ad vocem, i się nie odezwę już - bo nie na temat, ale w związku - pamiętam i "przedtem" i "potem", dla mnie niewiele się zmieniło, to wymaga pokoleń - styropian nie lepszy, ino lepiej się maskuje ;)
Tacy po prostu jesteśmy my, Polacy, jak będziemy królestwem też będzie podobnie,
- prawdę rzekłem Wam, ja - kopeć -
edytka orto

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2015-07-24, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
przynudzam dalej - SVEDOS - patrzaj :shock: :D








:
To jest temat o zegarku 7TP, czy galeria starych zegarków? Bo już się pogubiłem... hmmm

Maras68
[Usunięty]
:
to pierwowzory dla tematu czołg lekki ............ Twórcy - wiedzą o co mi chodzi ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-07-29, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Chłopaki pokazują zegarki epokowe, które były naszymi wzornikami, mniej-więcej.

Maras68
[Usunięty]
:
ALAMO pifko

:
soda napisał/a:
To jest temat o zegarku 7TP, czy galeria starych zegarków? Bo już się pogubiłem... hmmm


Spokojnie, to tylko Gruber sobie musi powzdychać :D
Zaraz mu przejdzie..


na jakiś czas :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Gruberkleinpanzerwagen I :))

Maras68
[Usunięty]
:
ironia i kpiny na bok :złośliwiec:

...do dzieła Rodacy, do dzieła :!: ;)

:
Maras68 napisał/a:
ironia i kpiny na bok :złośliwiec:

...do dzieła Rodacy, do dzieła :!: ;)


...a my się w tym czasie napijemy piwa :))
pifko

Gbot.

Maras68
[Usunięty]
:
a pewnie pifko :))

:
Oczekując premiery zegarka ;) [img][/img]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.