Kemmner Tonneau
Odpowiedz do tematu

:
Dziękuję za złotą łopatę. Mam w związku z nią pytanie. Kupując zegarek Tonneau miałem założyć nowy temat czy wpisać sie do już istniejacego? A może nic nie pisać? hmmm
W związku z powyższym uprasza się panów o zabranie swoich :P , zaznaczam swoich narzędzi i poszukania sobie swoich tematów do odkopania. :)) Ja tu kontynuuje temat, chyba że nie wolno mi :wkurzony:

:
pilot353, możesz w tym temacie ..

pilot353 napisał/a:
chyba że nie wolno mi

Jak najbardziej wolno ..

:
Dziekuje bardzo pifko jak pozwolicie to jedną łopatę sobie zostawię, do obrony :D a jak Tony dojdzie to wrzucę tu zdjęcia.

:
Szkoda, ze Kemmner teraz tak ceni te kostki. Teraz za miyote trzeba zapłacić 50€ więcej.... Kiedyś tyle kosztowała wersja na ecie

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
pilot353 napisał/a:
Dziekuje bardzo pifko jak pozwolicie to jedną łopatę sobie zostawię, do obrony :D a jak Tony dojdzie to wrzucę tu zdjęcia.


... mogłeś też założyć nowy temat, swój, i nikt by ci też kilofa w plecy nie wbił pifko

Tomek napisał/a:
Tak gwoli ścisłości to ktoś inny zasłużył


On już ma tych łopat z pięć :D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-09-07, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Sylwek
[Usunięty]
:
Jak zwykle Mody się pastwią nad Kociskiem :D

a Kemner Tonneau to zajebibi zegarek jest .

:
Przepraszam?? Nad kim??????? Kociskiem to byłem w 86 roku w wojsku :wkurzony: Dziś będę miałłłłłłłłłł Kemmnera ( tak, tak, to już ten wiek że jakieś chrono nie cieszą ) pifko dla wsiech. No nie, kociskiem :głową w mur: :facepalm: :shock: Poczułem siem :foch:

:
pilot353 napisał/a:
Przepraszam?? Nad kim??????? Kociskiem to byłem w 86 roku w wojsku...


No to mogłem Cię wtedy sczołgać i nawet tego nie będziesz wiedział :złośliwiec:
Chociaż nie, w 86-tym już byłem w cywilu, wyszedłem w 81, jeszcze przed stanem wojennym.

A w temacie, bier Kemmnera, fajny jest, tylko na Miyocie.
A jak już dostaniesz to fotki fajne mu zrób i wrzuć na forum :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-09-07, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
A w temacie, bier Kemmnera, fajny jest, tylko na Miyocie.

Mi ETA nie śmierdzi cool Miałem i do dziś żałuję, że sprzedałem :evil:

:
Ale na ecie już nie ma...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A! To nie wiedziałem, że źródełko się skończyło :oops:

:
są tylko miyoty, ety z second handu, ja akurat preferencji nie mam co do mechanizmu i wziąłem etę

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.