Chrono - część II
Odpowiedz do tematu

:
Czarny szturmaniec jakoś nie gada do mnie, za to mały 38mm poliocik bardzo :wink: Musiałbym na zlocie przymierzyć, ale w sumie po wrzuceniu na bund strap nie powinno być tragedii z rozmiarem :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ten RT kusi, gdyby nie to że mam awersję do świnek morskich :P
Hamilton jest świetny, ale jak się do niego na serio przymierzyłem -to osłabłem od tych wszystkich cypinderków :P Trochę wstyd mieć w zegarku funkcje które nawet nie wiem do czego służą ;-) ...
Tak że Strielka.

:
Iks1984 napisał/a:
... Może Tomek czymś dysponuje bo zdaje się, że też się do niego przymierzał ...

Ano dysponuje, choć ciężko znaleźć w sieci ładne fotki tego zegarka. Oczywiście jeden z dwóch głosów na ten zegarek jest mój.









EDYTKA: fotki z mojego komputera, jumnięte z sieci, autor nieznany.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-12-05, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Ło jaaakaaaa pięęęęęknaaaa śfinka morka :P ;-)

:
A drugi mój :mrgreen: No jakoś gada do mnie, co zrobić :roll: Ciekawe czy uda się ustrzelić w dobrej cenie :roll:

edi: Pozwoliłem sobie pożyczyć foto do pierwszego postu :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-12-05, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Sam na siebie glosujesz :P :?: Szewczykujesz znaczy :P :?:

:
Ale przegrywam, więc jest ok :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
...numer jeden jest tylko numer jeden

:
Szturman z kremową tarczą zamiata wszystko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Iks1984 napisał/a:
A drugi mój :mrgreen: No jakoś gada do mnie, co zrobić :roll: Ciekawe czy uda się ustrzelić w dobrej cenie :roll:

Na Zatoce jest jedna aukcja --> KLIK , używany, pewnie dojdzie do 500-600€. Okres przedświąteczny to nie jest dobry czas na takie zakupy imo. Polowałbym po Nowym Roku, wtedy powinno się udać za max 550€ za nówkę. Od dawna troszkę śledzę aukcje tego modelu.

EDYTA: jest też wersja z całą czarną tarczą --> KLIK , ale opcja "Best offer" zniechęca do zakupu.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-12-05, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
:
W moim pierwszym poście jest link do drugiej aukcji :razz: Narazie nieco ponad 250$ nabite, sprzedawca niby ma 100% pozytywów, ale w sumie niezbyt wiele :roll:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-12-05, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
W sumi przy płatnosci PP, to czym się martwisz ? To nie Alegro ;-)

:
Podróbki się boję nieco :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ma 3 RT-ki w ofercie, to prywatny sprzedawca, nie ma swoich zdjęć .. Dziwnie to wygląda. Ale nie słyszałem, by ktoś podrabiał akurat te modele .. Zresztą Revue Thommen to marka nieco niszowa, nie jest chyba masowo podrabiana.

:
PP daje też chyba ochronę przed podróbkami jakąś - ktoś sprawdzał ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.