Jaka Maryna?
Odpowiedz do tematu

:
Dzisiaj doszła zamówiona dla kolegi Maryna M326 od wenpingowej - taka z niebieską tarczą. Wymiękłem, tarcza z pięknym szlifem słonecznym (lepiej wyglądał niż w portugalczyku Pandzie). Szczerze polecam! Fotki niestety nie zdążyłem zrobić ale na zdjęciach majfriendów efektu nie widać.

:
szkoda, ze nie zrobiles fotek bo na jej fotkach faktycznie nie widac za dokladnie tej tarczy

:
Zły jslanina, zły! :twisted:

:
Szukałem na stronach jakiejś fotki która jest w stanie oddać efekt niebieskiej tarczy na marynie. Niestety słabo z tym. Może ciut tutaj widać:

Sam się zastanawiam, czy dla siebie nie ściągnąć niebieskiej - oczywiście na pachu :mrgreen:

:
Tam na pachu... Po kiego ci chiński smok? Bierz na bransie, którą chętnie od ciebie wrogo przejmę, a w zamian ci damy jakiś dobry pach jednego z naszych dobrych pachorobów.

:
jslanina, ładny nawet ale jakiś taki mało marynowy wg mnie :wink: CHyba do mnie nie gada :wink:

:
w ogóle jakoś nie leży mi Maryna na bransolecie... :neutral: :neutral:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
suchotnik7 , zastanów się może nad tym modelem :
Jest naprawdę świetny. Nie jest to co prawda manual , ale w tym wypadku to bez znaczenia :twisted:
Pełen dekielek , tytanowa koperta i koniecznie grubaśny pach typu handmade od któregoś z naszych pachorobów ..
Efekt naprawdę murowany .. Jutro postaram się wrzucić moje fotki. Póki co , zdjęcie poglądowe danielsa4




Acha , dostępny jest między innymi tu :

Marina Militare Titanium Case

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Ładna ale 115 dolarów... To prawie dwa razy więcej co klasyczna maryna u wenpingowej... Chyba pomyślę nad jakimś klasykiem z drugiej ręki, taniej wyjdzie, ale jak znam życie to nikt nie będzie chciał sprzedać, nie dość że podrupkarze to jeszcze zazdrośnie strzegą swoich skarbów!! :twisted:

Pietrek
[Usunięty]
:
Zaloguj się, a cena spadnie automatycznie o kilka ładnych dolarów, taka miła niespodzianka :smile:

:
Tak szczerze mówiąc najmniej mi się w tych wszystkich marynach z datą podoba ta lupka. Kojarzy mi się z rolkiem, no i jakoś rozbija spójność zegarka :wink:

maciek
[Usunięty]
:
ta na fotce elixa wyglądała by jak milion dolarów, gdyby tylko nie miała crown guarda i lupy... To fajne zegarki są, ale dla mnie ta osłona jest nie do przejścia. :twisted:

:
Jak dla mnie tylko lupka przeszkadza a tak ok

Ostatnio zmieniony przez revolta 2011-10-30, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Lupka jest zdecydowanie be :evil: Osłonka wg mnie daje temu zegarkowi niepowtarzalny charakter, ale sa różne gusta, niektórym się pewnie lupka spodoba :twisted:

:
A da się te lupkie wyłupać..tak jak np w MQJ

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.