Którą pomarańczę? DB vs OM
Odpowiedz do tematu

:
...ekhmmmmm, ekhmmmmm, no co to ja miałem powiedzieć - aha - bierz .....wiadomo co i nie słuchaj tych melepet co to się na pomarańczach znają tylko tych z lidla po 4,99 za kilo. Może i oklepany jest Monster, ale to Monster i już, ma tam swoje za uszami (i nie chodzi mi tutaj tylko o rozmiar rzeczonych) wiadomo, ale w dotyku zyskuje bardzo dużo. Nawet Spinner się swego czasu przekonał (a był zatwardziałym antymonsterowcem). Sprawdzony mechanizm, wodoszczelność i takie tam inne plusy dodatnie. Do plusów ujemnych (żeby nie było że słodzę bo to Seiko) to chyba to, że tarcze lubią sobie wyblaknąć czasami...aha i pamiętaj, jak Ci się znudzi, to oprócz tego, że możesz go odsprzedać, to daje Ci ogromne pole manewru jeżeli chodzi o zmodyfikowanie skubańca.



...wybór należy do Ciebie i niech będzie to Monster...

:
mnie się Deep Blue średnio podoba,Monstera mam i bierz go :mrgreen: ,no i to moim zdaniem naprawdę wygodny zegarek :grin:

:
...flight, to ziomal od Seiko i jego też należy słuchać z uwagą - on wie co mówi

:
Monster.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
maciek
[Usunięty]
:
gdyby monster był 2-3 mm większy, byłby zegarkiem wspaniałym. Tak - jest niezły. :wink: Ponieważ jednak DB w pomarańczy przekonuje mnie jeszcze mniej - bierz OM. :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Deep Blue - Monsterów u nas jest już za dużo. :twisted:

:
Deep Blue - znacie moje zdanie na temat Monstera :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
and the winner is ... BigMac :mrgreen:
a na serio mnie się oba nie widzą - a pomarańczka wcale nie jest metro :mrgreen:

:
Maxio, Ale Melepeta Spinneros już się chyba pozbył OM'a

:
I słusznie zrobił!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
...pozbył nie pozbył, ale się przekonał :twisted:

:
Ja zawsze mówię, że napis "deep blue" na pomarańczowej tarczy powoduje u mnie spięcie w mózgu, ale wziął bym go, mimo, że Monster na żywo bardzo zyskuje.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
No dobra.... dzięki wszystkim za opinie. :-)

Póki co kliknęło się takie coś:



Obadamy, obmacamy, a jak nie zaiskrzy to będę musiał dozbierać do Deep Blue.
Kusi mnie strasznie.... ;-)

Segoy
:
...Segoy, zuch chłopak

:
Spinner się pozbył bo kasy nie ma i musi cosik uskrobać z zegarków na zycie ale wziąłbym OM dla siebie, oj wziąłbym - świetniasty jest, na bransie oczywiście:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.