SEIKO SKX007 - czy jego legenda jest nadal żywa?
Odpowiedz do tematu

:
ZDECYDOWANIE TAK!!!! Faktycznie jest zwykły, nie wyróżnia się specjalnie, ale dla jednego jest to wada a dla innego zaleta bo za stosunkowo nie duże pieniądze zyskujesz zegarek który jest wg mnie jednym z najlepszych EDC na świecie. Pasuje do dresu i do gajera (jeśli się ktoś nie przejmuje zbytnio "dress code'm")
Ja miałem niestety tylko przez 1 dzień, ale jest duża szansa że jeszcze kiedyś wróci.
Co do argumentu z Citkiem, nie miałem, też fajny, ale wydaje mi się że jest mniej uniwersalny.

Ostatnio zmieniony przez Arek 2014-10-01, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek napisał/a:
ZDECYDOWANIE TAK!!!! Faktycznie jest zwykły, nie wyróżnia się specjalnie, ale dla jednego jest to wada a dla innego zaleta bo za stosunkowo nie duże pieniądze zyskujesz zegarek który jest wg mnie jednym z najlepszych EDC na świecie. Pasuje do dresu i do gajera (jeśli się ktoś nie przejmuje zbytnio "dress code'm")
Ja miałem niestety tylko przez 1 dzień, ale jest duża szansa że jeszcze kiedyś wróci.
Co do argumentu z Citkiem, nie miałem, też fajny, ale wydaje mi się że jest mniej uniwersalny.


No i citek zamiast trójkątnej piczki ma jakieś barchany :D

:
Citek przy tych samych wymiarach ma mniejsza tarcze a szerszy bezel.
Gdy jest sam wygladaja fajnie ale jak zalozy sie go na reke obok SKX007 to wydaje sie maly.
Mialem oba i Citek po dwóch tygodniach poszedl do ludzi.

:
Jak się zastanawiasz to nie kupuj. Kupuj tylko te zegarki, które musisz kupić. I tak jest tego za dużo do kupienia :głową w mur:

Jarek
:
generalnie jak Ci sie nie spodoba to zegarek jest łatwo zbywalny... ;)

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
Maras68
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Dla mnie osobiście to nie jest kultowy zegarek , owszem nie jest zły ma ładną tarczę z dużymi indeksami które świecą ja diabli , ale wskazówki te już były w starszych modelach a koperta też nie jest jakaś innowacyjna względem starszych braci .
Lubiany bo znany.
"..najbardziej podobają się nam te piosenki, które już słyszeliśmy.."
;)


pifko

Szymon
[Usunięty]
:
goTomek napisał/a:
bofff napisał/a:
legendy w nim za grosz

A ja myślę, że właśnie sama legenda w nim jest, bo po co by kupowali, skoro taki nudny jest ;)
No chyba że 171, to tak, nosiłbym, ale 007 hmmm nuuuda cool


A ja to bym sobie zrobił moda - SKX007 z tarczą od SKX171. Widziałem takiego cudaka i wygląda super! ;)

:
Maras68 napisał/a:
Rudolf napisał/a:
Dla mnie osobiście to nie jest kultowy zegarek , owszem nie jest zły ma ładną tarczę z dużymi indeksami które świecą ja diabli , ale wskazówki te już były w starszych modelach a koperta też nie jest jakaś innowacyjna względem starszych braci .
Lubiany bo znany.
"..najbardziej podobają się nam te piosenki, które już słyszeliśmy.."
;)


pifko


+1 pifko

a poza tym nie nosił go Gagarin, James Bond lub włoscy czy niemieccy płetwonurkowie,
więc jakiż to on kultowy :?:
:P ;)

:
Szymon napisał/a:
goTomek napisał/a:
bofff napisał/a:
legendy w nim za grosz

A ja myślę, że właśnie sama legenda w nim jest, bo po co by kupowali, skoro taki nudny jest ;)
No chyba że 171, to tak, nosiłbym, ale 007 hmmm nuuuda cool


A ja to bym sobie zrobił moda - SKX007 z tarczą od SKX171. Widziałem takiego cudaka i wygląda super! ;)

Łatwiej odwrotnie, 171 z bezelem od 007 cool
Albo w ogóle takie PMMM ;)


albo taki prezesowy (juz nie :)) ) mod

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ciech napisał/a:
a poza tym nie nosił go Gagarin, James Bond lub włoscy czy niemieccy płetwonurkowie,
więc jakiż to on kultowy :?:

Gminna wieść niesie że nosił go Musashi Miyamoto, a to wystarczy aby uznać ten sikor za kultowy :P
A tak naprawdę, to kultowym dla mnie będzie każdy z edycji Grand Seiko.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek napisał/a:
Ciech napisał/a:
a poza tym nie nosił go Gagarin, James Bond lub włoscy czy niemieccy płetwonurkowie,
więc jakiż to on kultowy :?:

Gminna wieść niesie że nosił go Musashi Miyamoto, a to wystarczy aby uznać ten sikor za kultowy :P
A tak naprawdę, to kultowym dla mnie będzie każdy z edycji Grand Seiko.


:shock: podobno ktoś go jeszcze widział u Toshirō Mifune w Siedmiu samurajów :P

:
Jak najbardziej warto kupic. Jest to jedyny zegarek, ktory mialem, sprzedalem i kupilem ponownie. Teraz juz nigdzie sie nie wybiera :)

:
SKX007 to będzie mój następny nabytek :foch: Poczemu? Bo tak :wkurzony:

:
Co prawda takiej opcji w ankiecie nie znalazłem, ale ja jednak jestem za majtkowym Citkiem - nie tym z poprzedniej strony, a NY0040.

Zdecydowanie :foch:

Wojtek
:
Eeee tam... miałem Citkowe majtasy w wersji pepsi i jakoś nie podszedł... Owszem, dość ciekawy i może gdyby nie inny zegarek na horyzoncie to bym go zostawił, ale... Odsprzedałem.
PS
Ale żeby nie zaleciało hipokryzją ;) to może w wersji białej bym sobie sprawił NY cool
Z "5" to FFF ze złotymi indeksami pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.