Na lądzie i na morzu
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
...no... jak tak czytam to też zaczyna mi się coraz bardziej podobać... i chyba sobie jedna beczkę sprawię tak dla omacania tematu ;)

Maras68
[Usunięty]
:
i ja też starą beczkę wostoczą nabędę :))

:
Kup sobie uszatkę. Moim zdaniem bardziej klimatyczna :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Amfibii nie da się nie lubić, choć od pewnego czasu Ruscy robią co w ich mocy, żeby zmienić ten stan rzeczy ;)


To samo jest z Komandirskimi.
Co jakiś czas przeglądam współczesne modele i na jakiś czas przechodzi mi chęć zakupu.
Może się jednak przekonam, bo na Alledrogo ceny egzemplarzy CCCP w dobrym stanie takie są, że za parę dyszek więcej jest nowy z gwarancją.

Maras68
[Usunięty]
:
pmwas napisał/a:
Kup sobie uszatkę. Moim zdaniem bardziej klimatyczna :)


chętnie, choć one wyciorane mocne, wymęczone takie ;)

:
Beczki takoż...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Znalezione na Watchuseek
VOSTOK Amphibia: Analiza metodologii projektowania



Opis prostych, ale skutecznych rozwiązań technicznych zastosowanych w tym zegarku.

VOSTOK AMPHIBIA: An Analysis of Design Methodology -> KLIK

:
Słuszna uwaga, ze akurat w tym zegarku dekiel z pierścieniem jest kapitalnym rozwiazaniem, bo przy zakręcaniu sam dekiel z uszczelką są nieruchome i nie trą o siebie. Osobiście nie pzrepadam za tym rozwiązaniem, bo dekiel wraz z pierścieniem są wpuszczone w kopertę i brzeg mosiężnych kopert jest narazony na nadmierne wycieranie, większe, niż w przypadku dekli jednoczęściowych, które osłaniają od spodu mosiężne elementy, utrudniając im kontakt ze skórą. Jednak w stalowym, wodoszczelnym zegarku, taki dekiel to dobry wybór.

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.