Dylemat
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Szymon napisał/a:
Cezar, vvojt,
Ja nie będę rwał tej prezeski (bo chyba tak zrozumieliście). :facepalm:


Ale że niby czemu nie :shock: . Bądź samiec alfa i ber Alphę :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Szymon
[Usunięty]
:
Remik napisał/a:
Ale że niby czemu nie :shock:

Nie jest w moim typie :D Poza tym "Moja Ruda Zołza" mogłaby mieć coś przeciwko ;)

:
Alpha ładnie się prezentuje , bier ją :)

:
Co z tego, że się dzieją, w dobie cykadełek z alle bijacych po oczach milionem funckji to naprawdę nic nadzwyczajnego. Nikt już na to nie patrzy. Co innego taki piękny klasyczny zegarek z historią w dodatku na ręku młodego, ambitnego czlowieka... :)) to jest moim zdaniem bardziej intrygująca kombinacja.

Kuba
:
quub, Kuba, ale widziałeś, że Szymek włosy obciął i trądzik młodzieńczy wyskoczył :)) ( Szymon taki żarcik ;) ), także lepiej, że zegarek komplikacjami uwagę przyciągnie :złośliwiec:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
No sorry, ta alpha to nie jest garnitura, a jak zrozumiałam Szymon raczej na tej imprezie nie będzie miał pozycji pozwalającej mu na łamanie konwenansów. Jak zejdzie temat na zegarki to się pewnie i wybroni gadką o chińskim przemyśle zegarkowym etc, ale jak ktoś zauważy i ogólnie zwraca uwagę na takie rzeczy, ale jednak nie zagai, to może skonstatować , że kumotr za bardzo nie umie dobrać zegarka do okazji.
Jak uważasz, że Doxa za bardzo sterana, to ten Cardinal wydaje się bezpiecznym wyborem. Tyle, że raczej nie dającym szansy na gadkę ;)

Szymon
[Usunięty]
:
Remik napisał/a:
Szymek

plask Gdzie tam "Szymka" widzisz?

Remik napisał/a:
taki żarcik

no ja myślę ;) pifko

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-02, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Szymon napisał/a:
Remik napisał/a:
Szymek

plask Gdzie tam "Szymka" widzisz?



No paczajcie, staruszka bije

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
halina napisał/a:
No sorry, ta alpha to nie jest garnitura

Także uważam, że Alpha to nie garnitura. Jeżeli Doxa razi zbyt "zabytkowym" wyglądem, to pozostaje, jednak Cardinal.

Przy oficjalnej konwencji "ubrania", ekstrawagancje w rodzaju Alpha, czy Doxy o "zabytkowym" wyglądzie, moim zdaniem, raczej wydają się nie na miejscu. Być może zostałyby zauważone, ale niekoniecznie jako element pasujący do konwencji.

Choć można zaryzykować stwierdzenie, że cokolwiek nie założysz to, w dzisiejszych czasach "przejdzie". ;)

John Smith
Szymon
[Usunięty]
:
Remik napisał/a:
No paczajcie, staruszka bije

No nie przesadzaj, taki stary nie jesteś ;)

:
Tylko Cardinal IMHO - jak ma być chłop na wysoki połysk wyszykowany, to Dosia, mimo że też mi się podoba - też może komuś oceniającemu na wygląd nie konweniować :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Klikłem na Dosię, ale jak byś chciał coś jeszcze bardziej dyskretnie eleganckiego, bez legend o rodzinnych tradycjach i szaleństw z rozmiarami, to mogę taką Adriatikę pożyczyć, 34,5 bez koronki ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ja bym chyba jednak alphę założył hmmm

:
Oddałem głos na kardynała

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2013-07-02, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
:
....Jeśli koszula na spinki, to zegarek powinien być dopasowany do koloru spinek (lub jak ktoś woli odwrotnie) :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.