Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO, ładny Ci on. Fajna fota - wskazówki super się na niej prezentują :)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-06-06, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Doszedł Engel.


Niestety mnie oszukali - pasek jest nieoryginalny i używany, zegarek na pewno nie jest nowy - ma drobne ryski, otarcie na uchu i widać, że był noszony.
Szkoda mi jednak odsyłać bo za małą kasę był i gdyby tylko to opisali to bym się nie czepiał. Ale pastuch na aukcji napisał, że neu i dał fotki ze strony engela.
Kurna, no wszystkiego bym się spodziewał, ale że mnie pastuch orżnie to nie... :wkurzony:
poradźcie co robić :mad:

Skate or die!
:
jak na ebayu braleś, to wystawiaj stosowny komentarz i po kłopocie

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
no ale co mi to da? To mogę zrobić zawsze...
Myślałem, że jakiś upust gościu da czy coś... chyba, że mam nie liczyć na takie cuda hmmm
W sumie to sam nie wiem co zrobić - czy będę go nosić tego jeszcze nie wiem, jest szansa.
A zamiast tracić kasę, nerwy i czas na odsyłanie to myślę, że by się na bazarze sprzedał w tej cenie co ja brałem...

Skate or die!
:
skoro koleś oszukał Ciebie na dzień dobry, to nie liczyłbym na jakiekolwiek honorowe załatwienie sprawy, przeprosiny tudzież upusty...

a Twój komentarz będzie ostrzeżeniem dla następnych kupujących

Ostatnio zmieniony przez slamacek 2013-06-06, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Zawsze możesz spór w PayPalu założyć ;)

[ Dodano: 2013-06-06, 12:51 ]
A i przede wszystkim, bardzo fajny. Gdyby miał kilka mm mniej to bym bardzo poważnie go rozważał.
Mimo wszystko
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ja bym do niego napisał poprzez stronę zakupionego przedmiotu na e-Bay'u :idea: - nie można IMHO przejść nad tym do porządku... Grzecznie, ale stanowczo opisać co widzisz i zażądać wyjaśnień z groźbą wstąpienia w oficjalny spór - to nie Allegro - tu można więcej zdecydowanie :idea: :idea:
.
.
.
Działaj Piotr - nie można gości do oszustw przyzwyczajać...
.
.
.
Kuuufa :!: :!: (nie żebym sie cieszył z Twojego kłopotu :( :( ), ale jak pomyślę jak niewiele brakło, żebym ja miał ten problem... :shock: :shock: :shock:

[ Dodano: 2013-06-06, 12:56 ]
Dorian06 napisał/a:
Zawsze możesz spór w PayPalu założyć

Gdyby był tą drogą finalizowany :/ :( :(

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
właśnie mnie zastanawia czy to przypadkiem specjalnie gościu nie zablokował użycia PP

Gdybym nawet wygrał to gość zwraca mi tylko za zegarek prawda? Za przesyłkę już nie...?
Bo była droga ~10% i nie wiem czy jest sens zwracać i się sporować czy raczej lepiej walnąć negatywa a sprzedać po kosztach u nas...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2013-06-06, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Wszyscy mają Mewę, mam i ja :D

Przy okazji, bardzo dziękuje sprzedającemu, za sprawne ogarnięcie tematu ;)




Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
SIRLUKE1, nie wszyscy mają :(
Super jest.
Graty
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To powinni mieć, w tej cenie mnie ma konkurencji, IMO :))

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Przypuszczam, bo nie widziałem. :( Ale nie można mieć wszystkiego :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
prezesso napisał/a:
Doszedł Engel.
Obrazek

Niestety mnie oszukali - pasek jest nieoryginalny i używany, zegarek na pewno nie jest nowy - ma drobne ryski, otarcie na uchu i widać, że był noszony.
Szkoda mi jednak odsyłać bo za małą kasę był i gdyby tylko to opisali to bym się nie czepiał. Ale pastuch na aukcji napisał, że neu i dał fotki ze strony engela.
Kurna, no wszystkiego bym się spodziewał, ale że mnie pastuch orżnie to nie... :wkurzony:
poradźcie co robić :mad:


Pietia, nie bój, wezmnem go od Ciebie... :twisted:
Niech stracę, nawet dam więcej niż pół ceny...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jak dasz tyle ile ja to rozważem, bendem pisać jakby co.

Skate or die!
:
Pisz, kochany, pisz...
Bo ja wiem, ile mnie swędzi w kieszeń, a może nam się uda zgrać...

A gościowi na Zatoce walnij negatywa, niech wie!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.