Jednowskazówkowiec lub regulator
Odpowiedz do tematu

:
Ale to jeszcze inna komplikacja - to jumo hour

Szymon
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Ale to jeszcze inna komplikacja - to jumo hour

+1.
to jump hour ze wskazówkowym wskazaniem minut. Jak dla mnie jump hour to już po maxie i kupować gazomierz. Ale nie o to Tapirowi chodzi. Alpha ma jednowskazówkowce. cenowo się wyrobisz zapewne, ale gorzej z rozmiarem (46mm)


Ostatnio zmieniony przez Szymon 2012-12-23, 21:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Myślał ktoś, żeby jakaś np. 5 seiko zrobić na jednowskazowkowca? Dla mnie wymogiem jest wr kapielowe, czyli min. 100m. To problem? Poważnie pytam bo nie wiem.

Wojtek
Szymon
[Usunięty]
:
Krzyzol napisał/a:
Myślał ktoś, żeby jakaś np. 5 seiko zrobić na jednowskazowkowca? Dla mnie wymogiem jest wr kapielowe, czyli min. 100m. To problem? Poważnie pytam bo nie wiem.


Najprostsza przeróbka na jednowskazówkowca to po prostu zdjęcie wskazówek: sekundowej i minutowej. Najwiekszym problemem jest tarcza, bo jest inaczej wyskalowana - trzeba by przedrukować. Więcej mechanicznie włąściwie nie trzeba grzebać.

:
Kurczę, gdyby ta Alpha miała te 3mm mniej to pewnie nawet bym się za długo nie zastanawiał a tak to się boję, że przydzie mi taka patelnia :P

Co do Jump Hour to też jest na mojej wish liście ale muszę dorwać coś z sekundnikiem w takim samym formacie jak minuty i godziny.

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
tapir
Takie cuś?:
http://www.ebay.com/itm/A...k-/170679613571

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Mniej więcej (chociaż wolałbym by tarczki były jedna przy drugiej). Ale tak jak mówię, Jump hour to temat na deser i raczej nie wcześniej niż za pół roku.

Na razie chcę jedną wskazówkę :)

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Szymon
[Usunięty]
:
To jesli chodzi o jump hour to mogę Cię trochę podenerwować bo mi się ładny vintage z takim sekundnikiem trafił :P
(stare zdjęcie, bo mi sie nie chciało wyciągać nic co rejestruje obraz) Obecnie na trochę innym pasku.


Maras68
[Usunięty]
:
http://allegro.pl/molnia-...2891372171.html

:
Cena może odstrasza i ten "Skórzany pasek z byka", ale mnie się podoba:
http://allegro.pl/nowosc-...2879874794.html

:
Szajmon nie wypada psuć mi humoru w wigilię wrzucając takie zegarki :foch:

Ta Molnia z Allegro jest ok ale one bardziej mi leżą z jasną tarczą. Inna sprawa, że zegarek tych rozmiarów chyba musiałbym najpierw przymierzyć przed zakupem.

Schaumburg świetny ale gdyby mnie było na niego stać to pewnie ten temat nigdy by nie powstał.

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Mareckimt,

Faaaaaaaaaajne tylko tylko........ CENA !!!!!!!!

:
Tapir kup kopertę, werk Mołni, tarcza do druku do Chronostaru w/g własnego projektu i będzie super zegar. W budżecie spokojnie się wyrobisz.

:
O tym nie myślałem ale wezmę to pod uwagę. Ile minimalnie musi miec koperta żeby pomieścić ten mechanizm? 44mm?

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Dokładnie 44mm a'la pilot, lub 43mm od portugalczyka.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.