Dla którego zostałbyś jednozegarkowcem.
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Cała frajda mieć ich więcej, zmieniać, szukać, cieszyć się z nowych nabytków...


Albo mam kryzys, jesienna deprecha mnie dopadła albo mi się to po prostu przejadło hmmm Enyłej, przerwę robię, zbieram co się da i zrobię sobie jakiś ładny prezent pod choinkę ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja raczej nigdy nie zostanę 1 zegarkowcem... Nie kumam. Nawet z PP dokupilbym sobie parniaczka. ;)

Skate or die!
:
Iks napisał/a:
przerwę robię

Ojojoj....się porobiło ;)

:
jeden zegarek to za mało , trzeba mieć co najmniej dwa, a jak są dwa, to chce się mieć trzeci i tak to się toczy , mieć wybór, mieć możliwość zmiany tego co nosimy na nadgarstkach

:
capt66 napisał/a:
Dla którego zegarka byście sprzedali cała kolekcję aby mieć tylko jednego i się nim zawsze cieszyć.

Dla Big Bena :P

:
Ją się z Wojtkiem zgadzam, w tym gronie to nierealne.
Choć w tym kraju wielu ludzi zostaje jednozegarkowcami dla........... Perfect'a lub Gino Rossi :głową w mur:

Pozdrawiam
Waldek
: Re: Dla którego zostałbyś jednozegarkowcem.
capt66 napisał/a:
Dla którego zegarka byście sprzedali cała kolekcję aby mieć tylko jednego i się nim zawsze cieszyć.

Nie ma takiego zegarka :)

:
To bez sensu byc jednozegarkowcem :))

Ostatnio zmieniony przez frog 2012-10-22, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
Ten


Idealny byłby gdyby miał dużą datę i na tarczy napis Chronos-Art.

Paweł idź tą drogą!!

___

Ew. ten

Ostatnio zmieniony przez Damian 2012-10-22, 21:40, w całości zmieniany 1 raz
_
work in progress
:
Dla zadnego.

Mam pare zegarkow, ktore moglyby byc "ostatnimi", nosze na zmiane i dobrze mi z tym ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Generalnie, to po próbach, stwierdzam, iż ciężko jest zostać jednozegarkowcem. Mi się nie udało.

Jeśli jednak mam tak sobie gdybać, to popieram Iksa w 100% :oops:


Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-10-22, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
: Re: Dla którego zostałbyś jednozegarkowcem.
Aronus napisał/a:
Nie ma takiego zegarka :)


+100
Zegarki sa, odchodza, ale nie dal bym rady miec jednego zegarka. Obecnie 10 to dla mnie takie optymalne minimum ;) , zeby miec radosc z wybierania, zmieniania i cieszenia sie roznorodnoscia. Nie bawi mnie jednak zupelnie zbieranie zegarkow ktorych nie nosze dlatego wiecej niz 15 raczej miec juz nie bede.

Pozdr
s

:
Też nie mógłbym być jednozegarkowcem. Każdy kolejny cieszy i ciągle pojawiają się nowe na liście. Chyba smutne jest takie życie (a może prostsze hmmm ) pifko

:
Ja z pewnością przychylam się do strixa, a mianowicie, nie ma dla mnie sensu posiadanie więcej niż 10 - 12 zegarków.

:
Ja juz dawno temu zostałem jednozegarkowcem pomimo że zegarków mam więcej niż jeden :D

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.