Który zostaje?
Odpowiedz do tematu

:
Mnie się bardziej podoba Monster i z tych dwóch bym zostawił. Sprzedałem tylko dlatego, że pomarańczowy u mnie ten rządzi:



A z rodziny Monsterów mam jeszcze tego:

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
A z rodziny Monsterów mam jeszcze tego:


to jet jedynie słuszna wersja Monstera

Woytec60
[Usunięty]
:
pasti napisał/a:
Mnie się bardziej podoba Monster i z tych dwóch bym zostawił. Sprzedałem tylko dlatego, że pomarańczowy u mnie ten rządzi:

Obrazek

A z rodziny Monsterów mam jeszcze tego:
Obrazek


Fajne...kolanka ;)

A w temacie, tylko stary dobry Monster, toto nowe nawet się nie umywa.

:
Woytec60 napisał/a:
Fajne...kolanka


.. no patrz a je nie zwróciłem uwagi...chyba się starzeję..oj nie dobrze ze mną, nie dobrze :))

:
Osobiście też uważam, że nie ma co się rozdrabniać.
Sprzedaj oba i z pomarańczy wybierz sobie coś z tych, które pokazał pasti, albo do kolekcji Gerlachów (moim zdaniem na prawdę warto o czymś takim pomyśleć) dorzuć Otago.
Może niektórym żyłka zapulsuje :P ale według mnie Monster to zegarek znany i lubiany, ale to wynika w dużej mierze z relacji cena/jakość w czasie jego wprowadzenia na rynek. Biorąc pod uwagę liczbę alternatyw, które pojawiły się w ostatnich latach, jego gwiazda gaśnie.. Cóż takie koleje rzeczy i nawet Seiko zdaje sobie z tego sprawę wypuszczając modele po face liftingu..

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
No ale weź tu Landmonstera kup... :mad:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Sprzedaj Monstera....z chęcią kupię ;)

:
zostaw se starego, a mi minimonstera odpalisz za cwierc ceny, bo i tak brzydki jest i nikt go nie chce, co se bedziesz wioche robil takim zegarem :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
monstera zostaw...a drugiego w świat...tylko zamień gumę na bransę...OM tylko na łańcuchu

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
No bez dwóch zdań stary OM. To klasyka, kult i jeden z tych zegarków, które mieć trzeba, a przynajmniej powinno się, nawet gdy się nie nosi ;)

hrg.pl
maciek
[Usunięty]
:
Dominik napisał/a:
No bez dwóch zdań stary OM. To klasyka, kult i jeden z tych zegarków, które mieć trzeba, a przynajmniej powinno się, nawet gdy się nie nosi ;)



eeeeee, bez przesady. ;)

:
Bardzo bez przesady, miałem w ręku i to zwykły zegarek jest, na dodatek za mały :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Bardzo bez przesady, miałem w ręku i to zwykły zegarek jest, na dodatek za mały :))


Sie tam znasz... nono


maciek, zostaw oba i nos na zmiane ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
maciek
[Usunięty]
:
Dobra, się wyjaśniło. Monster idzie do ludzi. :D

Chętnych zapraszam na PW. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.