Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Woytec60
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:

Kiedy nie wiem :)) , szukam, grzebię, przeglądam - mam czas cool


Czyli spędzasz wolny czas podobnie jak ja ;)
Szukanie, przeglądanie, wybieranie to jest to, co w tym wszystkim kręci najbardziej cool

:
Iksu a skąd brałeś? Bo mam black Symfonię ale to trochę nie to hmmm i myślę nad Bambino.
No chyba że po testach też dojdziesz że to nie to - wtedy ewentualnie wziąłbym w niekrzydzącej cię cenie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Woytec60 napisał/a:
Iks napisał/a:

Kiedy nie wiem :)) , szukam, grzebię, przeglądam - mam czas cool


Czyli spędzasz wolny czas podobnie jak ja ;)
Szukanie, przeglądanie, wybieranie to jest to, co w tym wszystkim kręci najbardziej cool


I to jest OK... ale potem się niestety klika w chwili słabości. Na co mi właściwie tyle zegarków? :głową w mur:
Poza tym: potrzebuję jakiejś garnitury.

pozdrawiam
Narfas

:
Ciniol napisał/a:
black Symfonię ale to trochę nie to

To samo mam po jakims czasie ;) Początkowo niby wydawało mi się, że wolę symfonię, ale chyba sie znudziła, albo co hmmm cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
nie chodzi nawet o znudzenie - za duża siakaś i palcuje sie od samego patrzenia, masakra jakaś

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Też mi się wydawało, że znudziła mi się Symphonia. No to przestałem nosić na dłuższą chwilę i to było najlepsze rozwiązanie. Już mi się znowu podoba...

Naturalnie Bambino to większa garnitura (w sensie stylu) i dla Iksa zupełnie niepasująca...
I się Osoba Cinolowa nie ustawia, bo to ja go wezmnem za pół ceny!!! :twisted:

Edit: Krzychu... :oops:

Ostatnio zmieniony przez bow 2013-04-22, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ciniol napisał/a:
Iksu a skąd brałeś?


Z Polskiego sklepu - nie mogłem znaleźć tanio na zatoce tej wersji kolorystycznej (tylko za około 200$ nie licząc oczywiście potencjalnego Vincenta), w Niemczech też nie było (zresztą w Orientuhren stoi za 170 euro nie licząc kosztów dodatkowych), W Demusie dostałem rabacik i w sumie wyszło cenowo tylko trochę drożej niż z zatoki, a mam 2 lata gwarancji w PL i zegarek będzie szybciutko ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bow napisał/a:
...dla Iksa zupełnie nie pasująca...

hmmm niepasująca, niepasująca, niepasująca ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Iks napisał/a:
Ciniol napisał/a:
Iksu a skąd brałeś?


Z Polskiego sklepu - nie mogłem znaleźć tanio na zatoce tej wersji kolorystycznej (tylko za około 200$ nie licząc oczywiście potencjalnego Vincenta), w Niemczech też nie było (zresztą w Orientuhren stoi za 170 euro nie licząc kosztów dodatkowych), W Demusie dostałem rabacik i w sumie wyszło cenowo tylko trochę drożej niż z zatoki, a mam 2 lata gwarancji w PL i zegarek będzie szybciutko ;)


Dzięki za info - jak to mówią powahom się trochę. A jak Ci nie będzie pasował z jakiegoś powodu, a ja jeszcze nie będę miał swojego, to wezmę za 90 % ceny, a nie jak ten męczybuła Bow za pół ceny :złośliwiec: ;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-04-22, 09:44, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Peżot mocno klasyczny. Bez fajerwerków.
W tej prostocie nawet ładny.
Niech się nosi. Choć pewnie za chwilę będzie na bazarku ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciniol napisał/a:
Dzięki za info - jak to mówią powahom się trochę. A jak Ci nie będzie pasował z jakiegoś powodu, a ja jeszcze nie będę miał swojego, to wezmę za 90 % ceny, a nie jak ten męczybuła Bow za pół ceny :złośliwiec: ;)


Co za pół ceny, co?!?!?!?
Stówę dam!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Masz gest :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciniol napisał/a:
jak Ci nie będzie pasował z jakiegoś powodu


To odeślę do sklepu ;) - kolejny plus zakupów w PL cool

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:



66-7991 Seahorse, upolowany zabytek na alledrogo, za drobne pieniądze.
Nosić się tego nie da bo maleństwo, ale stan niczego sobie i do Seikaczowej kolekcji się nada :))

:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.