Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dorian06 napisał/a:
W tedy

wtedy wtedy wtedy
:))

:
Cezar to nawet Ty przeciwko mnie :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Też bym wolał na kajdanie. W tedy to taki prawdziwy EDC. ;)
Pasek zawsze można dokupić/dorobić. A kajdan to droga rzecz Panie. :(


Niby tak, jeśli mam wybór to kupuję na kajdanie, zegar wskakuje na pasek a taki kajdan to jak znalazł na lato.
...a latem jakoś noszę gumiaki albo nato i kajdany jak leżały tak leżą.
Chyba przestanę to kupować, bo zaraz zacznie mi osiadać podłoga pod szafką z akcesoriami.

pozdrawiam
Narfas

:
Generalnie masz rację.

Narfas napisał/a:
...a latem jakoś noszę gumiaki albo nato i kajdany jak leżały tak leżą...

Ale ta Certina na gumiaku to chyba nie bardzo. Już nie mówiąc o innych "wynalazkach".

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Generalnie masz rację.

Narfas napisał/a:
...a latem jakoś noszę gumiaki albo nato i kajdany jak leżały tak leżą...

Ale ta Certina na gumiaku to chyba nie bardzo. Już nie mówiąc o innych "wynalazkach".


No rzeczywiście słabo, ale kto wie? Może by wybuchła nowa moda? Jeśli ludzie noszą teraz divery na skórzanych paskach, to dlaczego nie na odwrót? ;)

pozdrawiam
Narfas (ze Samurajem na skórzanym pasku na łapie)

:
Narfas napisał/a:
...ze Samurajem na skórzanym pasku na łapie)

Jemu to akurat pasuję.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Narfas napisał/a:
...ze Samurajem na skórzanym pasku na łapie)

Jemu to akurat pasuję.


Co racja, to racja, Brzydkiemu to we wszystkim tak samo. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ptaku napisał/a:
bialej dosiki


Moja miłostka hmmm Codziennie sobie oglądam... i czekam na lepsze czasy :głową w mur:

[ Dodano: Nie 24 Lut, 2013 22:04 ]
Michał napisał/a:
imo te takie cienkie bransoletki




facepalm Olo, pier....sz :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał napisał/a:
...Brzydkiemu to we wszystkim tak samo. :złośliwiec:

Ciiiiiii Bo się wyda, że to brzydki zegarek. ;)
Jeszcze dadzą nam bana.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Iks, kwestia perspektywy robienia zdjęcia ;)

Dorian06, ale już dawno ustaliliśmy, że jest brzydki. Poza tym - większość się nigdy nie myli. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie dość, że brzydki to jeszcze z odpadków zalegających w magazynie zrobiony :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
emster
[Usunięty]
:
Nie znacie się, toż to kłalita :))

:
Bogowie, wybaczcie ignorantom, prawdziwa wiedza nie może być dostępna wszystkim.

pozdrawiam
Narfas :facepalm:

:
msg napisał/a:

Kurczaki panowie Tomkowie :/ zepsuliście mi tymi Symfoniami moją koncepcję dress watcha :głową w mur: Odkąd go zobaczyłem to mi teraz chodzi po głowie taki właśnie blink-blink rose gold z czarną tarczą, ale biała też nie jest zła :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Bo to naprawdę fajny zegarek ta symfonia, w dodatku w bardzo rozsądnym dla mnie rozmiarze :)
msg napisał/a:
Zbankrutuję przez Was :(

E tam, to akurat nie są specjalnie drogie rzeczy, odbiło mi właśnie :głową w mur: i kliknąłem srebrną z czarna tarczą na kajdanie :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Dorian06 napisał/a:
Nie dość, że brzydki to jeszcze z odpadków zalegających w magazynie zrobiony :D :D :D


Maxio !! widzisz i nie grzmisz? ? melepety jedne... :wkurzony:

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.