Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

:
Nie no przy moim '' rozmiarze '' zegary od 43 mm do 47 mm taka norma czyli normalnie :mrgreen: :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Mam obwód przegubu 18,5 cm. I stwierdzam, że wszystkie zegarki lug to lug większe od 50mm wyglądają na mojej ręce po prostu głupio. :mrgreen:

Kompletnie nie mogę zrozumieć tej dzisiejszej mody na gigantomanię...

:
Mam dobreee 19,5 mm i invicte F0066ktora ma 47 mm i mysle ze to juz ostatecznosc jezeli chodzi o rozmiar wielkosc zegara

:
Blaz napisał/a:
To wy wszyscy pakujeta jak Pudziany czy co? :shock: :mrgreen:


wiadro sterydów na śniadanie, wiadro sterydów na obiad, wiadro sterydów na kolację :wink: :mrgreen:

Mnie tam rozmiar zegarka nie przeszkadza, byle by koperta była dobrze wyprofilowana :smile: , no i koronka nie na 3 :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ja mam okolice 19 cm i Anchar leży OK.

Jakkolwiek to zabrzmiało... :lol:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Niezbyt przekonywująco :wink:

Gburek

:
revolta4 napisał/a:
Mam dobreee 19,5 mm ...


A Ty co, ratlerek jakiś? :mrgreen:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Czytam to i czytam a wy mowicie wszyscy o nadgarstku ??????? to ja dzialy pomylilem

Blaz
[Usunięty]
:
To może opowiem dowcip, a dokładniej sytuację z życia wziętą. W pewnej szkole, do której uczęszczałem, kilka dziewczyn miało zagwozdkę. Mianowicie czy 20 cm to duży męski organ czy nie. Którego się spytali, to się zawstydził. W końcu postanowiły spytać się byka takiego, o którym krążyły pogłoski, że rozpłodowy jest. I pytają się go: "Czy 20cm to duży jest?". A on na to: "Ale długość czy obwód?". :mrgreen:

:
Widać, że fachowiec :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ceny nie są takie zabijające, szczególnie w shopnbc czy jakoś tak, 300 baksów... W europie na jakiejś stronie .de 330 ale euro.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Zielony extra szczególnie jak pokazują go na video na tej stronie co chyba Tomek dał adres, ale :oops: nie ma go już w sprzedaży za 240 baksów




Blaz
[Usunięty]
:
Jestem wstrząśnięty. :shock: :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Jestem wstrząśnięty. :shock: :mrgreen:


a czym Waść jest wstrząśnięty? Wesoły fajny wakacyjny zegar.
Tu można dla Tomka spamować, tak mi się wydaje że podobają mu się DB.

:
on taki zielony jest ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.