Czyżby nowe Tao?
Odpowiedz do tematu

:
Tomek ten twój złoty jeśli chodzi o wykonanie to też nie ma się do czego przyczepić .

:
Gdzie w ogóle można zakupić ichniejsze zegarki? na zatoce pusto :(

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
http://store.taowatch.us/

:
Dziękować. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Rudolf napisał/a:
Tomek ten twój złoty jeśli chodzi o wykonanie to też nie ma się do czego przyczepić .

Toć napisałem, moje Bizancjum jest bardzo ok. Gorzej wygląda po otwarciu .. Zresztą to pierwsze, historyczne, miało swoje miejsce na imprezie u Ciebie .. Do dziś na pamiątkę mam ryskę na deklu :mrgreen:

Zresztą bardzo lubię ten zegarek do tego stopnia, że od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wersją stalową :grin: , taką, jak ma Janek.



Goście z Tao mają potencjał, gdyby tylko zatrudnili Maxia, który zrobiłby im kilka projektów to imo byłoby o nich głośno. Tym bardziej, że zegarki robią głównie w męskich rozmiarach a to lubię.

:
Tomek napisał/a:
ryskę na deklu
:oops:

:
Luzik, prawie nie widać, choć na moich zegarkach to rzadkość .. :grin:
Poza tym - warto było go otworzyć, w środku maleńka automatyczna kupka trybików w wielkim, plastikowym pierścieniu.
Mechanizm jest niewiele większy od tego kółka w centrum tarczy. Jak z jakiejś dameczki ..

:
Mimo poziomu wykonania mechanizmu jest on dobry , widywałem takie mechanizmy w zegarkach noszonych na co dzień .

:
Tomek napisał/a:
Michał G. napisał/a:
Cóż, widać projektantów mają kiepskich więc stosują sprawdzone wzory, które się sprzedają...

Tego TAO-272BD już nie ma, zszedł ekspresem, być może ze względu na cenę - $60 z szipem. Więc raczej im się sprzedaje, tym bardziej, że nie sądzę, by nakład był na poziomie 100szt.


Kuuuurde, ze strony zniknął Old Tape TAO-053YD, a był na mojej liście życzeń. :???:

Czy Tao robi jakieś reedycje? To był zdaje się dość popularny model.

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
Czy Tao robi jakieś reedycje? To był zdaje się dość popularny model.

Czasem robią, kilka modeli już znikało i pojawiało się ponownie.

:
On też jest na mojej wishliście na kiedyś. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
o, i mojej też :cool:

Poprzedni raz jak to było do wzięcia, miał wskazówki niebieskie, teraz srebrne (niebieskie IMHO dużo ładniejsze a i zegar czytelniejszy), może za następnym razem wrócą do niebieskich?

Między brakiem poprzedniej wersji, a wypuszczeniem tej minęło dobrych parę miesięcy jak nie rok.
Więc może za 6 do 12 miesięcy znowu będzie do wzięcia? Cierpliwości :wink:

:
Michał G., moim zdaniem Tao idzie po prostu w złą stronę, mają możliwości techniczne wyprodukować bardzo dobrej jakości zegarki i produkują tylko kopie innych zegarków, a mogli by zrobić coś własnego bez tych durnowatych napisów i z własnym dizajnem.

:
Ano,
ja mam Tao Szkieletora i nie moge powiedzieć, że jest dobrze zrobiony.
Ale koperta jest ok... więc w wolnej chwili się coś pokombinuje.

Generalnie droga, którą zmierza Tao jest bardzo złą drogą.

Tao International i psie Sabo! Nie idźcie tą drogą!

:
Svedos, ja wcale nie bronie ich marki i nie mam zamiaru ginac w ich imieniu, chcialem po prostu zaznaczyc, ze nie sa oni jedyna firma, ktora w duzej ilosci modeli wzoruje sie na innych - fakt, moze w przypadku TAO jest to wieksza liczba niz Alphy - nie wiem, nie posiadam takiej wiedzy.

Do mnie osobiscie najbardziej gada powyzszy TAO vintage, on rowniez jest skopiowany czy to ich autorski pomysl?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.