G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
Sebastian napisał/a:
Buczo napisał/a:
Czarny bardzo zacny. Panowie wybaczcie głupie pytanie, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź samemu, ale lenia mam strasznego.
Po wciśnięciu przycisku długo podświetla się godzina? Czy odczytanie dnia tygodnia nie jest problematyczne? Nie ma w sumie punktu odniesienia, a tylko kreseczka...


5 sekund, a więc bardzo długo. Spokojnie można zdążyć zrobić zdjęcie, tą samą ręką wciskając guzik a potem sięgając to telefon.

Z dniem tygodnia to już gorzej. Skali do tego nie ma zaznaczonej, więc raczej bardzo mocno takse.

Skali nie ma, ale punktami odniesienia są cyfry godzin i minut, wystarczy tydzień (albo 5 minut zabawy przyciskami), żeby sobie ustalić właściwe odniesienie.
Nawet lepiej, bo samemu sobie można zdefiniować początek tygodnia - czy niedziela czy poniedziałek ;) czy tam nawet np. środa.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Mam i ja.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
kliknąłbym dwa, ale wystarczy mi zdecydowanie jeden i nie wiem czy stalowy lub czarny hmmm

:
Fazi napisał/a:
infectedcontrol napisał/a:
U mnie wylądował srebrny. Bardzo dobre 1sze wrażenia, tylko ten wystający spod koperty cycek bransolety :głową w mur: plask ... nie było tego spiłować jeszcze trochę?

Ale ogólnie mozze się podobać :-)

hmmm hmmm Poka no to palcem... hmmm hmmm


:twisted:


InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Aaaa :!: Mnie to akurat nie przeszkadza nic, a nic (biorąc pod uwagę wielce udaną całość :idea: :idea: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jest sposób:

:) ;)

Antisocial and faceless...
:
... :złośliwiec:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dekiel prototypowy w tej recenzji.

:
tekla napisał/a:
Dekiel prototypowy w tej recenzji.


No jasne że tak
i bransoleta tyż

Się nie wysilili z fotkami

:
Bo to są nasze fotki wzornika :)

:
Gdybym biegle "biglował po murzyńsku" to bym w commentsach wyjaśnił że "pikczerki som B" bo aż zal patrzeć i porównywać foty z forum (z fotoplastikona np.) i tamte zamieszczone na wristwatchreview one stawiają ten zegarek w złym świetle " i nas Polaków" (wyrwane z Misia ale nie maskotki)

:
Kosmita ze starszym bratem



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
przepraszam ,jeśli pytanie już padło ,ale nie przebiję się przez cały wątek..

"Czy można zamówić czarnego ale z normalnym,stalowym deklem (bez powłoki) ? "

Ostatnio zmieniony przez altec 2016-01-04, 18:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale jestes zdeterminowany :D ?
Bo mam taki wzornik i to średnio wygląda.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.