Diving Watches
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, umówmy się tak: założę konto na fejsie, a na fejsa zaproszę jakiegoś właściciela kurka i jakiegoś obsługa z budowlanego hipermarketu. Niech między sobą określą który kurek jest bardziej przydatny. :mrgreen:

:
Się nie znasz melepeto na nowoczesnym designie. Stary piernik i konserwatysta jesteś, dla Ciebie koronka ma wyglądać tradycyjnie, zegarek ma mieć 38-40mm i mikroskop w zestawie :razz: . A jak już troszkę nowatorsko - to od razu nie i koniec. Się trzeba troszkę otworzyć na nowoczesność, dziadziu :wink: :grin:
Oby więcej takich "koronkuff", brawa dla JLC za łamanie sztampowych rozwiązań.

Blaz
[Usunięty]
:
No po prostu nie trawię sztuki nowoczesnej, bo nigdy nie wiadomo czego można się po niej spodziewać. Dziś pozwalamy na kurek, a jutro Ci śledzia do koperty przytwierdzą. :mrgreen:

:
Albo tarczę upstrzą wizerunkami helikopterów lub innych aeroplanów, do tego walną landszafcik z jakimś zoologiem udającym herb czegoś tam sprzed lat .. Taaa, masz rację, trzeba być czujnym :razz: :wink: :mrgreen:

:
Kupa dinożarła jest teraz dżezi - od razu widać że jesteś outsider, konta na fejsie nie masz, i profilu Omegi nie lajkujesz.
O to to to Tomuś, o to to to :lol:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-18, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Prrr szaleni! Miarkujcie się! :twisted: :mrgreen:

:
Hm, tarcza z helikopterem... coś mi się przypomina, chyba Hamilton już taki jest, ma nawet lądowisko na tarczy ;-) O taki:



A wracając do tematu JLC, to oświećcie mnie z tą sekundową, czy to ta mała po lewej? Myślałem, że to wskazówka GMT :roll:

:
Wskaźnik sekundowy to ten niebiesko-biały prostokącik na tarczy.

:
Dzięki Tomek za info, jak widzę muszę jeszcze trochę posiedzieć w temacie, żeby się rozeznać, bo nie wyobrażałem sobie dotąd, że taka sekunda może istnieć :shock: Ale teraz to mi bliżej do Blaza, nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać po sztuce nowoczesnej... ;-)
BTW, a jak działa taka sekunda, to znaczy jak wskazuje? "Bateryjka" wypełnia się na przemian niebieskim i białym kolorem?

Ostatnio zmieniony przez torsen 2011-08-18, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
:
...ale te paskudne małe różki co robią za osłonę koronki.
Co to ma niby być :???: ?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Drogowskaz.
Żeby kłalitę było widać.

:
To "dzyndzel" :mrgreen:

carlito
[Usunięty]
:
Torsen, masz na piątej stronie linka.

Ostatnio zmieniony przez carlito 2011-08-18, 21:23, w całości zmieniany 1 raz
:
a ja zagłosowałem na rolka, a co mi tam :razz: co prawda Zenith fajniejszy ale taki z niego nurek jak z koziej d... trąba :twisted:

:
Pora żeby Smok wkroczył z teorią koronki :mrgreen:
Kurek, nie kurek, ale powinien być po lewej stronie :!: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.