Czyżby nowe Tao?
Odpowiedz do tematu

:
1. Daniel Roth / Bvlgari - turbina chrono

2. Glashutte Original - PanoMatic Lunar


_
work in progress
:
Czas najwyższy żeby TAO zaczęło robić swoje zegarki.

:
Właśnie, mając tak wielkie możliwości technologiczno- juanowe mogli by realizować dowolny swój projekt, bez ograniczeń i budować pozytywny wizerunek marki, a tak dreptają w miejscu :/

_
work in progress
:
Jak dla mnie to ich "czerpanie garściami" coraz bardziej przypomina zwykłą kradzież , jestem zdecydowanie na nie.

:
Svedos, a co powiesz o wszelkich homarach Sub'a gdzie każdy jeden jest praktycznie identyczny z oryginałem?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., nie pochwalam tego, ale w przypadku Tao praktycznie nie ma modelu, który czegoś nie kopiuje.
Jeśli zaś chodzi o Suba, to kopiowanie go ma już wieloletnią tradycję, zapoczątkowaną chyba przez samych Szwajcarów. Z tym, że mało jest firm, których oferta opierałaby się tylko na kopiowaniu Suba czy innych rolkowatych (no może OWC, tak na szybko ta firma przyszła mi do głowy)

:
Tomek, dla przykładu taka Alpha ma mnóstwo modeli wzorujących się na rolexach oraz Omegach.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. Alpha ma również dużo swoich autorskich projektów , nie są tak popularne jak homary subów czy omeg .

:
Rudolf, wiem o tym, po prostu uważam, że TAO nie jest jedyną firmą, która kopiuje dużą ilość innych zegarków... oni chyba też mają jakieś swoje, nie kopiowane...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
oni chyba też mają jakieś swoje, nie kopiowane...

Może z jeden czy dwa modele by się znalazły .. Zdecydowanie wolą sprawdzone wzorce.

:
Cóż, widać projektantów mają kiepskich więc stosują sprawdzone wzory, które się sprzedają...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wszystko weryfikuje rynek , jak nie ma zbytu to kombinują .

:
Michał G. napisał/a:
Cóż, widać projektantów mają kiepskich więc stosują sprawdzone wzory, które się sprzedają...

Tego TAO-272BD już nie ma, zszedł ekspresem, być może ze względu na cenę - $60 z szipem. Więc raczej im się sprzedaje, tym bardziej, że nie sądzę, by nakład był na poziomie 100szt.

:
Myślę że robią ponad 200 szt. każdego modelu i to dużo więcej niż te 200 zegarków .
Wszystkie Tao które sprowadziłem były dobrze zrobione .

:
Rudolf napisał/a:
Wszystkie Tao które sprowadziłem były dobrze zrobione .

Do jakości nie można się czepiać w tych kwotach, jest bardzo przyzwoita. Przez moje łapki przeszło też kilka szt ich produkcji, do dziś mam jeden.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.