Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Śmiejta się, ale regulatora oglądałem na żywo i... nosił bym :twisted:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Blaz
[Usunięty]
:
Też bym nosił. Gdyby z ceny jedno zero obcięli. I podejrzewam, że 90 procent osób tak ma. :lol:

:
Np. ja :cool:

:
Fakt, co prawda widziałem tylko rendery na stronie ale głośno do mnie gadały. Ino jak cenę zobaczyłem to od razu radykalnie zbrzydły ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Też bym nosił , mnie by wystarczyło jakby zmienili pierwszą cyfrę na 1

:
Czekać tylko, aż Fokę wypuszczą. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Foka w ich wydaniu MUSI kosztować ze 12 000 zł :lol:

:
Świstak z Alpów będzie robił ze sreberka wafel na tarczy, ale to kosztuje. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może zbytnio nie znam branży i tematu, ale myślę, że podobieństwo projektów to nie tyle kwestia jakkolwiek pojętej 'tfurczej inspiracji', co raczej odpowiedź na podbudowane dumą umiłowanie własnej historii, tak powszechne w narodzie :wink:

I myślę tez, ze to żadna konkurencja dla Gerlacha, bo jak już gdzieś wcześniej pisałem, tylko wy w naszym kraju robicie zegarki- reszta próbuje sprzedawać własne pretensje do prestiżu tudzież jakiejś wielkiej sztuki :twisted: Co widać przede wszystkim w cenach :wink:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-05-28, 20:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
podobieństwo projektów


W zasadzie podobieństwo jest tylko kwestią odniesienia do tej samej historii okrętu, gdyż ichniejszy regulator to zupełnie inny zegarek niż Gerlachowe bliźniaki.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Świstak z Alpów będzie robił ze sreberka wafel na tarczy, ale to kosztuje. :twisted:


Wbrew pozorom panowie - to jest kolejny bzdet który starają się nam wmówić szkoleni na "kiziowej szkole biznesu" cwaniaczki.
Podzespoły europejskie są droższe od dalekowschodnich. Oczywiście. Ale to nie są takie różnice, żeby stanowiły o "to musi kosztować!"
Zwróccie uwagę, że my wśród naszych dostawców mamy jak najbardziej firmy europejskie. W Europie kupujemy pudelka - są tańsze od dalekowschodnich. W Europie kupujemy paski - są droższe od tamtych, ale nie o tyle, żeby bawić się z importem wyrobów skórzanych, certyfikatami itd.
Co pozostaje ? Koperty i mechanizmy. I możecie mi uwierzyć na słowo, że zasada powyżej stosuje sie odpowiednio. My nie dlatego korzystamy z usług partnerów w Chinach, Indiach, na Tajwanie, w Hong Kongu że oni są jakoś drastycznie tańsi, tylko dlatego że z nimi robi się biznes normalnie. Nikt nie straszy że już za rok przestanie nam sprzedawac mechanizmy, co więcej - sprzedają nam mechanizmy dobrej jakości, a nie gówno z plastikiem zamiast łożysk.
Koperty ? 90% kopert sprzedawanych w Europie jako "x made" jest produkowana w Chinach, i ja ani myślę, po pierwsze, płacic frajerskiego za to że się nie potrafi dotrzeć do producentów którzy robią koperty dla wszystkich, a po drugie ani myślę robić was i innych naszych kolegow czy klientów w wała tłumacząc jak to chińska koperta lądując na terminalu w Bazylei stała się szwajcarską, bo się dwóch pośredników wymieniło fakturami :P

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-05-28, 20:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Michał G., to miałem na myśli- projekty jako sama idea zegarka 'poświeconego' jakiemuś chlubnemu wycinkowi naszej historii :wink:

:
ALAMO, moja wypowiedź była jak najbardziej ironiczna. Co do tego co napisałeś - najgorsze jest to, że właśnie mamią większość ludzi tą "szwajcarskością", "najnowszymi technologiami" etc. zarabiając na tym ogromne pieniądze, przy czym biedny Kowalski myśli "Piszą, że szwajcarski to na pewno najlepszy" i płaci te ichniejsze ceny...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Taaak, taaak ...
Czytałem ... o "najnowoczesniejszej szwajcarskiej technologii ETA 2824" ... Mało z krzesła nie spadłem ze śmiechu :lol:

:
Wiesz... jakoś muszą to sprzedać, myślę, że jakby napisali "w naszych zegarkach znajduje się stara sprawdzona ETA, z dodatkami plastiku, żeby było taniej" nikt by tego nie kupił. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.